Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kilogram destekli disc-inventoryhud

jezzy

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle merhaba FivemTürk ailesi. Belki görmüşsünüzdür satışta olan bir paketim var ve yaklaşık 1 haftadır üzerinde uğraştığım disc-inventoryhud scriptini paketime full entegre etmeyi düşünüyorum. Sadece birkaç tane bug kaldı onlarıda zamanla düzelttikten sonra paketi güncellemesi ile birlikte satışa devam edeceğim.

Kilogram destekli disc-inventoryhud öngösterim :

Sattığım paketim : tıkla

düşüncelerinizi bekliyorum :)

Başarılı paylaşmayı düşünür müsün?

bende es_extended ı güncellemek istemiyorum fakat kg sistemli olduğu için bu gerekli paylaşırsanız baya bir kitle çok sevinecektir bence paylaşın.Eğer paylaşmazsanızda canınız sağolsun.

bende es_extended ı güncellemek istemiyorum fakat kg sistemli olduğu için bu gerekli paylaşırsanız baya bir kitle çok sevinecektir bence paylaşın.Eğer paylaşmazsanızda canınız sağolsun.
ağırlık sistemi es_extended'ın güncel sürümü ile çalışıyor. O yüzden birkaç düzenleme sonra sattığım pakete ekleyip satışına devam edilecek.

işte dediğim gibi güncellersem envanter ağırlık sistemli olmak zorunda o yüzden güncelleyemiyorum paylaşırsanız herkes memnun olur diye yazmıştım.

iyi satışlar dostum bende var gayet başarılı olmuş. başarıalrının devamını dilerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!