Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum KeremV PR Manager & Senior Management

KeremV

?????????
FT Kullanıcı
Merhaba saygıdeğer forum yönetimi ve üyeleri,
İlk öncelikle ismim Kerem sizlere biraz kendimden bahsedeyim daha sonra asıl konumuza geçelim. Kolejde tiyatro kulübüne istemeden kaydoldum.Yaklaşık bir ay sonra FRP isminde bir rol türü anlatılıyordu. FRP bir boardgame ya da kağıt kalem ile oynanan bir rol oyunu idi. İlk rol tecrübem o zaman başladı. Bilenler vardır. Oyun kurucu olduğunuz zaman o evrenin kurallarını, karakterin kurallarını bilmeniz gerekir kısaca güzel bir başlangıçtı.O sırada oyunlar ve bilgisayar hayatımla birleşti. Daha sonra ise roleplay daha fazla ilgimi çekmeye başladı.2013'de SAMP ile başladım ve arkası geldi.Neredeyse bütün platformlarda deneyim kazandım. Şuan ise arada roleplay ile ilgili yayınlar yapıyorum.

Yaşın kaç güzel kardeşim ?
06/09/2000 doğumluyum. (21 yaşım)

Daha önce hangi sunucularda oynadım?
¬NefesRP, ShaRP, Cypher, Prime City, Hypixel gibi bir çok sunucuda uzun soluklu rol yaptım.

Yönetme tecrüben ne kadar ? Hangi alanda uzmansın ?
¬FiveM, Rage Multiplayer gibi bir çok platformda yönetim ekibinde bulundum. ¬Rage Multiplayer Türk, Rus ve Avrupa sunucularında Admin-PR Manager-Community Manager mevkilerinde bulundum.Five Live TR, GTA-GO, Old Society vs.

Seni neden yönetim kadrosuna alalım ?
¬Klasik olarak diyeceğim tecrübeliyim.FiveM forumlarında fazla vakit geçirdiğim için hataları inceliyor, scriptlere bakıyorum Teknik olarak öyle " ben en iyisiyim " demiyorum fakat yeterince iyiyim. İnsanlarla iletişimime özen ve yönetimdeki işime özen gösteriyorum.

Yönetim ekibinde bulunduğun sunucular hangileri ?
¬ShaRP,Prime City, Old Society, GTA-GO, Five Live, Pixel RP ve diğer sunucular...

DİPNOT-2:Lütfen yetkili kadrosu +18 olmayan sunucular iletişime geçmesin. Onlarada başarılar dilerim.

İletişim :
Forum üzerinden profilimde "Konuşma başlatmak için tıkla! " butonuna tıklayarak yazabilirsiniz.

Discord için :Keatlgn#8384

Herkese iyi forumlar.

keremV.jpg

Son düzenleme:
Yetkili kadrosu olan ve hele hele +20 olan sunucular size nasil bir ihtiyaç duyacaklarını anlamadım. PR Manager yeni açılacak sunuculara lazım çoğunlukta. Rus sunuculardan hangilerinde çalıştınız?

Yetkili kadrosu olan ve hele hele +20 olan sunucular size nasil bir ihtiyaç duyacaklarını anlamadım. PR Manager yeni açılacak sunuculara lazım çoğunlukta. Rus sunuculardan hangilerinde çalıştınız?

Birincisi yorumunuz için teşekkür ederim. Size şöyle cevaplayayım PR Manager hakkında bilgim var yani ne yapacağını, nasıl davranacağını biliyorum fakat uyarınız için sağ olun. İkincisi Rage Multiplayerda 5UP, GTAW Eski Text sunucusunda ve bir kaç farklı sunucusunda Level 3 - 4 olarak In Game admin olarak hizmet verdim.Grand RP'nin Trainee admin kadrosundan ise yeni ayrıldım. FiveM de herhangi bir yabancı toplulukta çalışmadım. Şöyle ki konu sadece PR Manager olarak değil . Yönetim kadrosu olarakta açılmıştır. İyi forumlar dilerim.

Merhaba saygıdeğer forum yönetimi ve üyeleri,
İlk öncelikle ismim Kerem sizlere biraz kendimden bahsedeyim daha sonra asıl konumuza geçelim. Kolejde tiyatro kulübüne istemeden kaydoldum.Yaklaşık bir ay sonra FRP isminde bir rol türü anlatılıyordu. FRP bir boardgame ya da kağıt kalem ile oynanan bir rol oyunu idi. İlk rol tecrübem o zaman başladı. Bilenler vardır. Oyun kurucu olduğunuz zaman o evrenin kurallarını, karakterin kurallarını bilmeniz gerekir kısaca güzel bir başlangıçtı.O sırada oyunlara ve bilgisayar hayatımla birleşti. Daha sonra ise roleplay daha fazla ilgimi çekmeye başladı.2013'de SAMP ile başladım ve arkası geldi.Neredeyse bütün platformlarda deneyim kazandım. Şuan ise arada roleplay ile ilgili yayınlar yapıyorum.

Yaşın kaç güzel kardeşim ?
06/09/2000 doğumluyum. (21 yaşım)

Nerelisin ?
Eskişehir /Malatya

Daha önce hangi sunucularda oynadım?
¬NefesRP, ShaRP, Cypher, Prime City, Hypixel gibi bir çok sunucuda uzun soluklu rol yaptım.

Yönetme tecrüben ne kadar ? Hangi alanda uzmansın ?
¬FiveM, Rage Multiplayer gibi bir çok platformda yönetim ekibinde bulundum. ¬Rage Multiplayer Türk, Rus ve Avrupa sunucularında Admin-PR Manager-Community Manager mevkilerinde bulundum.

Seni neden yönetim kadrosuna alalım ?
¬Klasik olarak diyeceğim tecrübeliyim.FiveM forumlarında fazla vakit geçirdiğim için hataları inceliyor, scriptlere bakıyorum Teknik olarak öyle " ben en iyisiyim " demiyorum fakat yeterince iyiyim. İnsanlarla iletişimime özen ve yönetimdeki işime özen gösteriyorum.

Yönetim ekibinde bulunduğun sunucular hangileri ?
¬ShaRP,Prime City, Old Society, GTA-GO, Five Live, Pixel RP ve diğer sunucular...

DİPNOT:Şu anda birkaç sunucuda yönetim ekibindeyim. Fakat işime önem verdiğim ve diğer kötü niyetli insanların amacına sahip değilim. Her sunucuda ne yapıldıysa,ne konuşuldu ise o sunucu içinde kalır. Topluluk üyeleri olan oyunculara bile belli etmem. Genellikle bu yüzden çoğu insan vazgeçiyor. Her sunucuya aynı ilgiyi ve alakayı gösteriyorum, hiç birinden ne para alıyorum ne de emmioğlum diye ilgileniyorum. Elimden geldiğince her konuda yardımcı ve destek olurum.

DİPNOT-2:Lütfen yeni açılacak ve düzeni oturmamış, yetkili kadrosu +18 olmayan sunucular iletişime geçmesin. Onlarada başarılar dilerim.

İletişim :
Forum üzerinden profilimde "Konuşma başlatmak için tıkla! " butonuna tıklayarak yazabilirsiniz.

Discord için :ᴋᴇᴀᴛʟɢɴ#0044

Herkese iyi forumlar.

Kendisi bizim sunucumuzda yönetimdedir Çok naif ilgili ve elinden gelen her türlü desteği veriyo Tasarım, oyuncu ve diğerleri gibi şeyleri yapmaya çalışıyor Hiç bir kötülüğünü görmedik.
+rep

Kerem Bey işini gayet ciddiye alan ve bu işi severek yapan nadir insanlardan. Gerek konuşması gerek samimiyetiyle herkesi çok güzel şekilde etkiliyor. Yolu açık olsun <3

Güncelleme:Son bir tane daha sunucuya vakit ayırabilirim.Yazan bütün sunucu sahiplerinin yolları açık olsun ve başarılar dilerim.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
+GÜNCEL

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!