Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Kendi Local Sunucumda Paket Denediğim İçin Ban Yemiş Olabilir miyim ?

rhmnkls

Üye
FT Kullanıcı
Discord
LINCOLN#5555
Fivem ' de Ban yedim ama sebebini bilmiyorum . kendi bilgisayarımda internette bulduğum paketleri denediğim için ban yemiş olamam değil mi ?

GORSEL EKLE HANGİ HATAYI ALDIYSAN YARDIMCI OLUYUM

fivem forumunda hile yapmışsın dedi kanıtliyim dedim yorgunum uğraşamam dedi yazma yetkimi aldılar cidde 34870 n mi :D

Global ban yemişsin dostum bu paketle alakalı bir şey degil kardeşim hile kullanımından alımısın formu kapat kimse seni kayle almaz.Burda hilecilere yer yok kardeşim

Global ban yemişsin dostum bu paketle alakalı bir şey degil kardeşim hile kullanımından alımısın formu kapat kimse seni kayle almaz.Burda hilecilere yer yok kardeşim
hile açsam kabul ederim ama açmadım bilader sıkıntı orda !!!!

11 gün ban yemişsin yapcak bir şey yok.

Çok nadir de olsa bazen haksız kişiler de yasaklama alabiliyor ama dediğim gibi nadir , fivemin otomatik ban sistemi var , bilgisayarında ki dosyaları tarıyor önceden hile yapmadıysan bile dosyasını indirmiş olman vs de yeterli olabiliyor çoğu zaman geçmiş olsun bir daha bu şekilde ban yersen sınırsız olacak dikkatli ol.

Çok nadir de olsa bazen haksız kişiler de yasaklama alabiliyor ama dediğim gibi nadir , fivemin otomatik ban sistemi var , bilgisayarında ki dosyaları tarıyor önceden hile yapmadıysan bile dosyasını indirmiş olman vs de yeterli olabiliyor çoğu zaman geçmiş olsun bir daha bu şekilde ban yersen sınırsız olacak dikkatli ol.
problem şu zaten hile indirmedim hile kullanmadım neyin hile olarak algılandığı hakkındada bilgi vermiyorlar ben neye ban attıklarını nerden bilicem haksız bidefa daha banlamicaklarının garantisi yokki tek yaptığım boş zamanlarımda fivemde paket denemek ve freeroom serverlerde vakit öldürmek kaç gündür ben bilgisayara bakıyorum bilgisayar bana yokmu bunun bi çözümü...

KONU KAPATILABİLİR TEŞEKKÜRLER !

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!