Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Kendi developer işlermlerim için yapmış olduğum site

Konzi

Üye
FT Kullanıcı

Arkadaşlar siteyi inceleyip geliştirmem gereken yerleri ve değiştirilmesi gereken hatta eklenmesi gereken yerleri yazarsanız sevinirim.
Site üzerinde sunuculara özel web yönetim paneli eklemeyi düşünüyorum sizce nasıl olur?

Arkadaşlar siteyi inceleyip geliştirmem gereken yerleri ve değiştirilmesi gereken hatta eklenmesi gereken yerleri yazarsanız sevinirim.
Site üzerinde sunuculara özel web yönetim paneli eklemeyi düşünüyorum sizce nasıl olur?
/wp-admin i sakliyabilirsin güvenlik açisindan.
F12 ye basarak consoledaki hatayi düzeltebilirsin
slider i küçültüp daha az agresif görünüm sagliyabilirsin ve bu sayede alttaki kutucuklar da gözükür
sepetin devamli degil de sadece giris yaptiktan sonra görünmesini sagliyabilirsin
favicon u degistirebilirsin
magazadaki blocklar çok basit duruyor, bunlara border vs. ekliyerek daha güzellestirebilirsin veya hover effectleri ekliyebilirsin

benim gördüklerim bunlar.

yazılım hizmeti sunup cms servisi kullanman. Komedi.
Hadi cms kullandın backendi cms ile kapatmak istedin diyelim.
Fakat hazır tema kullanman...

yazılım hizmeti sunup cms servisi kullanman. Komedi.
Hadi cms kullandın backendi cms ile kapatmak istedin diyelim.
Fakat hazır tema kullanman...
napayım hocam 1300tl verip lisans mu alayım? wordpres ücretsiz temalardan hoşuma gideni alıp editledim. çok aman aman ful siteye ihtiyaç duymuyorum site zaten yeni ve çok trafik olmuyor. çok kaliteli birşey yapsam .xyz değil .com domain alırım :)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!