Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kaves Ultra Hard Menü Detect Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EsxUmuT

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.esxumut.com
71891

Kendisi menü detect etmediğini söylüyor. Evet şimdi Kaves'in ultra mükkemmel korumasına yakından bakalım;

71892

evet siz de böyle ultra hard method detect istiyorsanız hemen kaves abinize başvurun sdfkljsdjkfasdlfjasdfasd

DF
Küçümsediğin şeye yakalanmanda ne kadar aptal olduğunu gösterir :D
unknown.png

DF
Saat çok erken akşamı bekleseydiniz kavga için

DF
Evet şimdi beyler Alien Menu Undetected yapıyoruz
Ekli dosyayı görüntüle 71893

Ekli dosyayı görüntüle 71894
Evet bu kadardı sjklfgklfgjklsdjgsdfklgjsdfg beni dinlediğiniz için teşekkürler
eğer pvp & zombi gibi küçük & az scriptli sunucularınız var ise her scriptin fxmanifestinin içine yeni bir client lua belirtin (örn: client_script "h.lua")
client luanın iç kısmına;

function DrawSprite()
-- ban
end

koyarak engelleyebilirsiniz (bu en basit hali _G table'ını da kullanabilirsiniz) non isolated (writeline, desudo, redengine) gibi executorlar injectlendiği zaman scriptin içine injectlendiği için bu korumalara takılacaklardır. Aslında eskiden beri olan bir yöntemdir hile menülerini dikkatli incelerseniz özel olarak kullanılan fonksiyonları tespit edip kendiniz geliştirebilirsiniz. Kendim şahsen kullanmıyorum fakat tiago based skid menü yapan beyinsizleri engellemek için gayet yeterli bir yöntemdir.

DF
abime sallamayin la izleyin ,

DF
eğer pvp & zombi gibi küçük & az scriptli sunucularınız var ise her scriptin fxmanifestinin içine yeni bir client lua belirtin (örn: client_script "h.lua")
client luanın iç kısmına;

function DrawSprite()
-- ban
end

koyarak engelleyebilirsiniz (bu en basit hali _G table'ını da kullanabilirsiniz) non isolated (writeline, desudo, redengine) gibi executorlar injectlendiği zaman scriptin içine injectlendiği için bu korumalara takılacaklardır. Aslında eskiden beri olan bir yöntemdir hile menülerini dikkatli incelerseniz özel olarak kullanılan fonksiyonları tespit edip kendiniz geliştirebilirsiniz. Kendim şahsen kullanmıyorum fakat tiago based skid menü yapan beyinsizleri engellemek için gayet yeterli bir yöntemdir.
normal scriptler de kullandığı için çözüm bu değil;
Çözüm : aynı şekilde native i overwrite edin ardından ac clientine gonderin (sc ismi ile birlikte) allowed resource ise devam değilse ban (daha güvenli olmasını istiyorsanız hem resource u hemde o resourceda izin verilen draw ı kontrol ettirebilirsiniz)

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!