Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kasaba Sunucusu Açmayı Planlıyoruz Sizce Neler Olmalı?

Bloood

Üye
FT Kullanıcı
Discord
_Bloood#1922
Bir kasaba sunucusu açmayı planlıyoruz eski rolleri bende çok özledim alımlar hard bir şekilde gerçekten hard roleplay yapabilecek kişileri alacağız. Aklımdaki plan zaten sunucu discordunda daha detaylı anlatılacak burdanda sorusu olanların sorularını cevaplayacağım. Önerilerinizi Bekliyorum..

Öncelikle çok lüks arabalar olmamalı arablar kasabaya uygun olacak şekilde olmalı. Aile olamamlı. Sheriff alımları ve Ems alımları eişt düzeyde olmalı

Öncelikle çok lüks arabalar olmamalı arablar kasabaya uygun olacak şekilde olmalı. Aile olamamlı. Sheriff alımları ve Ems alımları eişt düzeyde olmalı
doğrudur lüks arabalar olmayacak aile, kartel vs. bu tarz oluşumlar olmayacak belki kovboy tarzı ekipler olabilir. önerin için teşekkürler

Baron malikanesi, Alemdar ailesi emlak, Alemdar ailesi malikane, Alemdar ailesi taxi durağı, Alemdar ailesi lspd, alemdar ailesi jandarma, Alemdar ailesi baron olmalı

Baron malikanesi, Alemdar ailesi emlak, Alemdar ailesi malikane, Alemdar ailesi taxi durağı, Alemdar ailesi lspd, alemdar ailesi jandarma, Alemdar ailesi baron olmalı
işin içine aile baron girdimi kasabada o iş bozulur baranlar kendini Şeriften üsütün gösteri sonra kavga çıkıyo :/

:D
işin içine aile baron girdimi kasabada o iş bozulur baranlar kendini Şeriften üsütün gösteri sonra kavga çıkıyo :/
dalga geçiyo kankam sorun yok ki öyle bir olay zaten olmaz :D

Herkes planliyor biri icraatı gerçekleştirsede görelim.

Herkes planliyor biri icraatı gerçekleştirsede görelim.
discord atmak yasak diye biliyorum fakat sunucu ile ilgili birkaç resim atabilirim paket yapılıyor şuan fakat açılacağından emin olabilirsin :)

çok fazla şey göstermeyeyim discordu yakında paylaşırız zaten oradan bakarsınız
60329

60328

60330
sunucu tanıtım konusunda daha detaylı anlatım yapılır zaten ben şuan birkaç güzel şeyleri atıyorum ki daha düzenleme yapmaya devam ediyoruz.

sizce bir çiftlik gibi biryer yapıp orda at kiralayalımmı/satalımmı?

Kesinlikle kasabada bulunan evler için MLO bulmalısınız. Aynı zamanda arsa satın alma ve alınan arsada yiyecek yetiştirme tarzı eylemler de eklemelisiniz.

Kesinlikle kasabada bulunan evler için MLO bulmalısınız. Aynı zamanda arsa satın alma ve alınan arsada yiyecek yetiştirme tarzı eylemler de eklemelisiniz.
ev mloları arıyoruz bulabilirsek güzel bir sistem olabilir, arsa satma/satın alma mantığı şuanlık kesin değil fakat fikrin için teşekkürler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!