Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [KAMPANYA]2020 SEHİR PAKETİ+YENİLİKLER+TADINDA MLO VE ARAÇ +SORUNSUZ TEL+ RESMON 0-5 +FPS MAX PLAT KEY SINIRSIZ ÜCRETSİZ VERİLECEKTİR.

Dostum tekrardan selamın aleyküm paketi şimdi tekrardan detaylı inceledimde almayı düşünüyorum fakat bütçem kısıtlı birşey yapabilir misin?

DF
Satışlarımız devam etmektedir?

DF
Bildiğim kadarıyla keyler resmi olarak aylık olarak satılmakta yani sınırsız key bulunmamakta. Beni bu konuda aydınlatırsan sevinirim.

DF
Bildiğim kadarıyla keyler resmi olarak aylık olarak satılmakta yani sınırsız key bulunmamakta. Beni bu konuda aydınlatırsan sevinirim.
Keyler cracklenebiliyor hocam . 1 senedir tek kuruş bile ödemeden kullanmış olduğum key bu :) Zamanında Locker adlı bi şahıs Discord ayarlamam karşılığında bana bunu vermişti ve hala kullanıma devam ediyorum. Üstünden çok zaman geçti 4 sunucu birden açıp kapadım en son bu paketi tasarladım 2 ay açık kaldı belli başlı bi user kapasitesine ulaştım fakat düşüş yaşayınca kapatmak zorunda kaldım ve bu süreçte satışa sundum içerisinde keyide veriyorum olay bu aslında ? Ki zaten key satışı yapmıyorum hocam bunu paket içerisinde bir hediye olarak veriyorum

DF
Son düzenleme:
Dostum tekrardan selamın aleyküm paketi şimdi tekrardan detaylı inceledimde almayı düşünüyorum fakat bütçem kısıtlı birşey yapabilir misin?
hocam kusura bakma mesajını görmedim discorddan yazarsan haberleşiriz . Konu altında discord adresim mevcut buyrun gelin

DF
Başarılı Bir Paket Hocam Kullanıldığı Serverde Bir Süre Oynadım Ciddden Üzarinde Emek Harcanmış Kendini Belli Ediyor Emeğinize Sağlık

DF
(2) Adet satılmıştır. İlginiz için teşekkür ederim ☺☺

DF
Son düzenleme:
Satışlarımız devam etmektedir. ?

DF
Satışlarımız devam etmektedir.

DF

DF

DF

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!