Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım jwl-weed QB Uyumlu Kenevir Sistemi

İyi geceler öncellikle denilenleri yaptım ve klasöre itemleri ekledim ancak topladığımda herhangi bir item vermiyor komutla verip satmaya çalıştığımda ise item üstüme geliyor ancak satılmıyor nerde hata yapmış olabilirim ?

DF
Kenevir topladığım zaman item vermiyor ne yapmam lazım?

DF
Ellerine, emegine saglik.
Githubunu takip edecegim.

Nacizane fikrim, eger optimizasyon a önem veriyorsan o zaman marker yerine target veya polyzone kullan.
Bu scripti yaptığım zaman target çok yaygın değildi ve kullanmasını bilmiyordum açıkçası o yüzden girmek istemedim resmon zaten normalde 0 etkileşimde yükseliyor çok birşey farkedeceğini sanmıyorum. Öneriniz ve yorumunuz için teşekkür ederim.

DF
Merhabalar, bir süredir üzerinde çalıştığım QB uyumlu kenevir sistemini sizlerle paylaşmak isterim.
Sadece QB uyumludur istek gelirse ESX dönüştürebilirim.

Yapmanız gereken tek şey "qb-core/shared.lua" kısmından "weed" ve "weed_islenmis" itemi eklemenizdir.

Script içinde ek olarak ymap vardır kordinatlar oraya ayarlıdır.

Ymap'e ek olarak buglu olduğu için pencere kısımlarına cam ekledim polis vs geldiği zaman bug ile kaçılmasın diye.
Kaldırmak isterseniz stream klasörünün içindeki weedglass.ymap'i silebilirsiniz.

GÜNCELLEME 12.03.2022
• Script etkileşimde değilken 0.00 ms yer. Etkileşimde max 0.10 yer.
• Kenevir işleme getirildi.
• Blip ayarı getirildi.
• Artık kenevir sadece 1 yerde değil ayarladığınız bölgeler arasında random yerlerde toplanıyor.

• Yeni Showcase Videosu Eklenmiştir.

Gerekli Eklenti:

Sorunuz Olursa
Discord: Zelensky#3162
dostum keneviri topla diyosun topluyo animasyon geliyo ama item vermiyo ! SpahLeX#3121 discord ulaşıp yardımcı olursan sevinirim

DF
+rep Paylaşımınız için teşekkürler.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!