Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım JAMES-FİSHİNG CONVERTED QBCORE BY MUHAMMED SAKALLI

WonderFist1

Üye
FT Kullanıcı
Herkese Merhaba. Az önce qb-spawnselector scriptinin esx halini paylaştım lakin benim bazı arkadaşlarım es_extended değilde
QBCore Kullanıyorlar. Onların hatrına james_fishingi qbcore çevirdim. server kısmında main.luada en altta bir yorum satırı bıraktım para ekleme olayı için. qbcoreda para eklemeyi bulamadığım için orayı kendiniz ayarlarsınız. Bide test edip sonucu söylerseniz sevinirim.

Hiçbir PAYLAŞTIĞIM scripti şifreli paylaşmadım ve paylaşmayacağım.

Son düzenleme:
Bu script için zaten şifrelemeye ihtiyaç yok bu kadar dile getirmene de gerek yoktu. Paylaşımın için teşekkürler. Kolay bir şekilde o kısımda çevirilir.

Bu script için zaten şifrelemeye ihtiyaç yok bu kadar dile getirmene de gerek yoktu. Paylaşımın için teşekkürler. Kolay bir şekilde o kısımda çevirilir.
ben dedimya zaten . açıklamayı iyice okusan anlardın. bi arkadaş dedi şifrele diye sanki qb-inventory paylaşıyormuş gibi. ben sonra bi yorum olarak belirttim ki insanlar yanlış anlayıp şifreli sanmasınlar

ben dedimya zaten . açıklamayı iyice okusan anlardın. bi arkadaş dedi şifrele diye sanki qb-inventory paylaşıyormuş gibi. ben sonra bi yorum olarak belirttim ki insanlar yanlış anlayıp şifreli sanmasınlar
Hayır demek istediğim arkadaşının söylediği bir şeyi zaten burada ki insanlar bilmiyor bir james fishing için zaten millet dosyada şifre beklemez. Bunu dile getirmen gereksizdi ben yorumumu belirtdim. İyi forumlar.

gün geçmiyor ki birileri yine çok bilmişlik taslamasın :) yapsaydın o zaman kardeşim kolaysa o kadar :) adam uğraşmış emek vermiş illa baltalayacaksın.

gün geçmiyor ki birileri yine çok bilmişlik taslamasın :) yapsaydın o zaman kardeşim kolaysa o kadar :) adam uğraşmış emek vermiş illa baltalayacaksın.
Yaptığım yorumu her hangi bir şekilde bir konuyu veya bir şahısı baltalamak değildir. Yaptığım şeylere bakabilirsin. İyi günler dilerim.

Herkese Merhaba. Az önce qb-spawnselector scriptinin esx halini paylaştım lakin benim bazı arkadaşlarım es_extended değilde
QBCore Kullanıyorlar. Onların hatrına james_fishingi qbcore çevirdim. server kısmında main.luada en altta bir yorum satırı bıraktım para ekleme olayı için. qbcoreda para eklemeyi bulamadığım için orayı kendiniz ayarlarsınız. Bide test edip sonucu söylerseniz sevinirim.

Hiçbir PAYLAŞTIĞIM scripti şifreli paylaşmadım ve paylaşmayacağım.

bro dc verir misin

Eline sağlık fakat birkaç hata var düzeltirsen herkes rahatça kullanabilir.

Şuradaki parantez
52444

QBCore'da count yok amount var bunu düzeltmelisin.
52445

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!