Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Itemlı kelepçe scripti, taşıma, araca koyup çıkartma komutlu

Öğrenmenin en basit ve en doğal yolu bu bundan yola çıkarak bilgisiz diye taglamanız hoş değil

bundan sonra kendimi kanıtlayacağım. Bu huyumdan vaz geçirttiğin için teşekkür ederim

Dostum ben sana mesajı verebilmek için elimden geleni yaptım ama sen pek anlayacak gibi durmuyorsun kendine dikkat et öpüyorum gözlerinden

lildopeee lildopeee fivemturkü adeta discord gibi kullanıyorsun alt alta yazacağına tek bir mesajda hepsini yaz veya mesajını düzenle

Küfür ederek bir yerlere varmaya çalışan bir insan daha.İnsanlara küfür edince elinize ne geçiyor çok merak ediyorum.Bunları görünce insanlar artık soru sormaya çekinir hale geldi.

Dostum ben sana mesajı verebilmek için elimden geleni yaptım ama sen pek anlayacak gibi durmuyorsun kendine dikkat et öpüyorum gözlerinden
Abi selamlar hala destek veriyormusun ? fivem konusunda veriyorsan discordunu atabilirmisin

çok kafanı yorma kral istediği kadar bilgisi olsun insan olmadıktan sonra önemli değil zaten kimsede sevmiyor bunu
bende çok kişinin tanıdığını ve sevdiğini sanmıyorum tanınan biriysede scriptlerinden değil davranışlarından tanınıyordur ve sorun şurda o sadece kelepçele çöz scripti değil içinde taşıma araca yerleştirme araçtan çıkarma var

Ve ayrıca istediği scripti satabilir bu kimseyi alakadar etmez ister kendi yapmış olsun ister başka birisi yapmış olsun.Eğer ben yaptım diyorsada kimseye yalan borcu yok sattığı şeye herkes saygı göstermek zorunda

+

herşeyi çok abartıyorsunuz.. (yorumlar)

+

Öğrenmenin en basit ve en doğal yolu bu bundan yola çıkarak bilgisiz diye taglamanız hoş değil

bundan sonra kendimi kanıtlayacağım. Bu huyumdan vaz geçirttiğin için teşekkür ederim

Neden bu kadar toxicsin dostum?

+

+

+

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!