Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım İtem şeklinde Gözlük, Şapka, T-shirt vs..

Ledun

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar arkadaşlar 1 gece üstünde uğraştığım bir projeyi sizlere sunmak istiyorum. Daha önce örneği yapılmadı sanırsam yabancı bir arkadaş yapmış Euro ile satıyor bildiğim kadarıyla..
Bu script oyun içinde ki kıyafetlerinizi baz alıyor (bilmeyen arkadaşlar için edit yapabilecekleri config dosyası da ekledim) Pantolon, Küpe, Polis vestleri her şeyi dahil edebilirsiniz. Sunucunuzda olması yeterli. Kıyafetin item şeklinde oyuncunun kullanıp geri çıkarmasına olanak veriyor. Oyunda ki bütün kıyafetleri item halinde getirmek gibi çılgın bir proje bile yapılabilir :D
Satın almak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler. Uygun bir fiyata vereceğim. Hiç bir şeyi Sql'den çekmiyor sadece kullandığınız kıyafetin item şeklinde olması yeterli uyarlayabilmek için ayrıca şuan 1.0 versiyonun da ilerleyen süreçlerde daha detaylı bir halini de satın alan arkadaşla sunacağım. Lafı fazla uzatmadan tanıtım videosunu buraya bırakıyorum. MS değerlerini de linkten görebilirsiniz

İyi forumlar

Referanslar
SOCIAL V

Fiyat: 50 TL

DF
Son düzenleme:
SOCIAL V YÖNETİM EKİBİ OLARAK BAŞARILAR DİLERİZ...
SOCIAL V​

DF
Selamlar arkadaşlar 1 gece üstünde uğraştığım bir projeyi sizlere sunmak istiyorum. Daha önce örneği yapılmadı sanırsam yabancı bir arkadaş yapmış Euro ile satıyor bildiğim kadarıyla..
Bu script oyun içinde ki kıyafetlerinizi baz alıyor (bilmeyen arkadaşlar için edit yapabilecekleri config dosyası da ekledim) Pantolon, Küpe, Polis vestleri her şeyi dahil edebilirsiniz. Sunucunuzda olması yeterli. Kıyafetin item şeklinde oyuncunun kullanıp geri çıkarmasına olanak veriyor. Oyunda ki bütün kıyafetleri item halinde getirmek gibi çılgın bir proje bile yapılabilir :D
Satın almak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler. Uygun bir fiyata vereceğim. Hiç bir şeyi Sql'den çekmiyor sadece kullandığınız kıyafetin item şeklinde olması yeterli uyarlayabilmek için ayrıca şuan 1.0 versiyonun da ilerleyen süreçlerde daha detaylı bir halini de satın alan arkadaşla sunacağım. Lafı fazla uzatmadan tanıtım videosunu buraya bırakıyorum. MS değerlerini de linkten görebilirsiniz

İyi forumlar

Referanslar
SOCIAL V

Fiyat: 50 TL
sup_bandana scriptinin üstünden gittin sanırım öyle ise satılacak bir script degil (bence)

DF
sup_bandana scriptinin üstünden gittin sanırım öyle ise satılacak bir script degil (bence)
Hayır sup bandana ile alakası yok dostum esx_skin ve skinchanger üzerinden gidiliyor scriptte. Uyumluluğu da bu 2 scripte göre

DF
Son düzenleme:
Hayır sup bandana ile alakası yok dostum esx_skin ve skinchanger üzerinden gidiliyor scriptte. Uyumluluğu da bu 2 scripte göre
Yaptığın sistemi geliştirirsen satılabilir olabilir.
Örneğin: Kıyafetçiden kıyafet aldığı zaman aldığı şeyler "Item" olarak gelir ve bu 300 tane itemi sqle eklemek yerine metalı olarak yaparsın.

DF
Yaptığın sistemi geliştirirsen satılabilir olabilir.
Örneğin: Kıyafetçiden kıyafet aldığı zaman aldığı şeyler "Item" olarak gelir ve bu 300 tane itemi sqle eklemek yerine metalı olarak yaparsın.
Yorumun için teşekkürler konuda da bahsettiğim gibi geliştirmeye devam edeceğim :)

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!