Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [İSTEK] Bir kaç düzenleme isteği

KOGSenior

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, çoğu kesim tarafından aranan mekanik scripti var elimde. Bunu 3 adet destek karşılığında vereceğim. Desteğinizi beklediğim konular:

1- Kişiye özel stash (Klasik depolardan değil motel deposu gibi...)
2- Hud üzerinde gözükmeyen açlık ve susuzluk
3- Mekanik lokasyonlarını arttırmak

Ulaşım discord: KOGSenior#4903

Paylaşacağım script:
unknown.png

bro zaten paylaşılmış şeyi versen neee vermesen ne alskdjasldkj

1. Çoğu kişi tarafından aranılan bir mekanik scripti değildir. Bu mekanik scriptini maymun dahi internet ortamında bulabilir.
2. Kendin yap öğren öğrenmek istemiyorsanda ücretli olarak yardım al.

1. Çoğu kişi tarafından aranılan bir mekanik scripti değildir. Bu mekanik scriptini maymun dahi internet ortamında bulabilir.
2. Kendin yap öğren öğrenmek istemiyorsanda ücretli olarak yardım al.
dostum toxic lemene gerek yok flame işini iletilerine bakarak çokca yaptığını görebiliyorum. İnsanları değişik yorumların ile kışkırtmak yerine beğnemedin bir konuda 1653075653216.png şuradan çıkış sağlayabilmektesin.

dostum toxic lemene gerek yok flame işini iletilerine bakarak çokca yaptığını görebiliyorum. İnsanları değişik yorumların ile kışkırtmak yerine beğnemedin bir konuda Ekli dosyayı görüntüle 74684 şuradan çıkış sağlayabilmektesin.
Haha bana toxic demen o kadar saçma bir muhabbet ki, eminim toxic neye denir. toxic nedir bunu dahi bilmiyorsundur.
bak işine 3.5 kuruş vermeden beleşe bulduğun script ile beleşe iş yapmaya çalışıyorsun boş insansın vesselam.

dostum toxic lemene gerek yok flame işini iletilerine bakarak çokca yaptığını görebiliyorum. İnsanları değişik yorumların ile kışkırtmak yerine beğnemedin bir konuda Ekli dosyayı görüntüle 74684 şuradan çıkış sağlayabilmektesin.
toxiclemek mi? polatbey düşündüğüm polatbey mi bilmiyorum, fakat eğer düşündüğüm polatbey ise kendisi ile pentesting & stress testing piyasasından tanışıyorum ve tanıdığım en alçak gönüllü insandır toxiclikle yakından uzaktan ilgisi olmayan birisi.

dostum mekanik scripti yazdığında ilk sırada çıkan mekanik scripti bu.
öğrenmek istediğin şeyleri ufak araştırma sayesinde öğrenebilirsin.

Haha bana toxic demen o kadar saçma bir muhabbet ki, eminim toxic neye denir. toxic nedir bunu dahi bilmiyorsundur.
bak işine 3.5 kuruş vermeden beleşe bulduğun script ile beleşe iş yapmaya çalışıyorsun boş insansın vesselam.
Yukarıda bu scripte para verdim, script bana ait ve benzeri hiçbir ibare bulunmamakta, bu site üzerinde aradığım, göremediğim bir script akabinde arayan kişilerinde yorumunu gördüğüm ancak onlarında sonuca ulaşmadığını gördüğüm bir alan, karşılıklı yardımlaşma teklifi sunarak yaptığım bir şey seni neden bu kadar rahatsız etti ve bir toxic mode açtın? Bilmiyorum. Lütfen konu dışına çıkmadan konunun amacını saptırmadan bırakta ilerleyelim. Hakaretlerini ve toxic liğini gülerek takip etmek istemiyorum.

dostum mekanik scripti yazdığında ilk sırada çıkan mekanik scripti bu.
öğrenmek istediğin şeyleri ufak araştırma sayesinde öğrenebilirsin.
Maalesef iki günü aşkın süredir yaptığım araştırmalar dahilinde elle tutulur bir sonuç bulamamadan kaynaklı bu yardımı istedim.

toxiclemek mi? polatbey düşündüğüm polatbey mi bilmiyorum, fakat eğer düşündüğüm polatbey ise kendisi ile pentesting & stress testing piyasasından tanışıyorum ve tanıdığım en alçak gönüllü insandır toxiclikle yakından uzaktan ilgisi olmayan birisi.
ta kendisiyim :)

1- Kişiye özel stash (Klasik depolardan değil motel deposu gibi...)
2- Hud üzerinde gözükmeyen açlık ve susuzluk
3- Mekanik lokasyonlarını arttırmak
2 - GTA 5'e ait can ve armor bar'ından bahsediyorsan bunu kaldıran kod satırları ya da bir script mevcut..
3 - Mekanikleri çoğaltmak en basit iş. Mekanik scriptinin içine gir, koordinatlar olan satırlardan birini kopyala, ismini ve koordinatını değiştir, blip ekle, bu kadar..
İlk İsteğini bilmediğim için yardımcı olamam, iyi günler.

2 - GTA 5'e ait can ve armor bar'ından bahsediyorsan bunu kaldıran kod satırları ya da bir script mevcut..
3 - Mekanikleri çoğaltmak en basit iş. Mekanik scriptinin içine gir, koordinatlar olan satırlardan birini kopyala, ismini ve koordinatını değiştir, blip ekle, bu kadar..
İlk İsteğini bilmediğim için yardımcı olamam, iyi günler.
Maalesef, dediklerinin hiç biri değil.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!