Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ISTANBUL ROLEPLAY AÇILDI ! - YENİ SİSTEMLER !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anilozeel

Üye
FT Kullanıcı
KONUNUN KAPANMASINI TALEP EDİYORUM..​

Son düzenleme:
Muhteşem muhteşem kafayı yiyeceğim yani yönetim paket içeriği fps vs cok mukemme cok yardımcı oluyor arkadaşlar başarılarınızın devamını beklıyorum ayrıca turkish turtle adlı bir developer var cok yardımcı saygılı diksiyonu düzgün bir arkadaş eğer gelicek olursanız onunla iletişime geçin yardımcı olur.

Muhteşem muhteşem kafayı yiyeceğim yani yönetim paket içeriği fps vs cok mukemme cok yardımcı oluyor arkadaşlar başarılarınızın devamını beklıyorum ayrıca turkish turtle adlı bir developer var cok yardımcı saygılı diksiyonu düzgün bir arkadaş eğer gelicek olursanız onunla iletişime geçin yardımcı olur.

İlginize sonsuz teşekkürler.

Sunucumuzun adı farklı hesaplar açılarak kullanılıyor durumun farkındayız. Karşı tarafları uyardık uzlaşamadığımız taktirde kendimizce yaptırımları uygulayacağımızı bildiririz.

Sunucumuzun adı farklı hesaplar açılarak kullanılıyor durumun farkındayız. Karşı tarafları uyardık uzlaşamadığımız taktirde kendimizce yaptırımları uygulayacağımızı bildiririz.
Merhabalar, tarafınızca yapacağınız yaptırımlar diliyorum ki illegal yollar olmasın, DDOS gibi saldırılar siber suç içerisine girmekte ve üstelik buraya yazdığınız bu yazı ile birlikte kendinizi açık bir hedef haline getirdiniz(tehdit vari yazınız sebebi ile) karşıt sunucular bu yazınızı çok kolay kullanıp hakkınızda suç duyurusunda bulunabilirler. Siz yapmasanız bile yazdığınız bu yazı ile direkt olarak şüpheli konumda kalıyorsunuz.

İyi Forumlar Dilerim...

Merhabalar, tarafınızca yapacağınız yaptırımlar diliyorum ki illegal yollar olmasın, DDOS gibi saldırılar siber suç içerisine girmekte ve üstelik buraya yazdığınız bu yazı ile birlikte kendinizi açık bir hedef haline getirdiniz(tehdit vari yazınız sebebi ile) karşıt sunucular bu yazınızı çok kolay kullanıp hakkınızda suç duyurusunda bulunabilirler. Siz yapmasanız bile yazdığınız bu yazı ile direkt olarak şüpheli konumda kalıyorsunuz.

İyi Forumlar Dilerim...

Selamlar, uyarınız için sonsuz teşekkürler. Fivem platformu içerisinde bulunduğum hiç bir zaman kesinlikle legal olmayan yollarda yürümedim. 1 yıldır aktif olan sunucumda bulunan aile ortamımda bunun ispatıdır. Lakin adımıza açılan hesap eski bir oyuncumuz tarafından açılmıştır, bizim sunucumuzun adını ve itibarını yerle bir etmektedir. Bu durumda hak verirsiniz ki ismimi ve bana güvenen benimle olan herkesi savunmam gerekmekte.

Saygılar.

Selamlar, uyarınız için sonsuz teşekkürler. Fivem platformu içerisinde bulunduğum hiç bir zaman kesinlikle legal olmayan yollarda yürümedim. 1 yıldır aktif olan sunucumda bulunan aile ortamımda bunun ispatıdır. Lakin adımıza açılan hesap eski bir oyuncumuz tarafından açılmıştır, bizim sunucumuzun adını ve itibarını yerle bir etmektedir. Bu durumda hak verirsiniz ki ismimi ve bana güvenen benimle olan herkesi savunmam gerekmekte.

Saygılar.
Anlıyorum bunun için FiveM Tartışma ve Sohbet alanına( Tartışma ve Sohbet Alanı) VORP Yetkilisi Pavi gibi sizde bir duyuru metni yazıp konu açarsanız sorununuz çözülecektir İstanbulroleplay adlı hesabın sizinle bir ilgisi olmadığını belirterek genel bir duyuru metni yazabilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim...

Konu altina baltalayici yorum istemiyorum. Sizi ilgilendiren seylere yazin.

KONUNUN KAPANMASINI TALEP EDİYORUM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!