Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

İstanbul Roleplay 01.04.2021

Lütfen Konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz

Konuyu daha fazla süslendirip daha fazla görsel/video ekleyebilirsiniz.

Yıl 2019 da benim bu özelliklerde sunucum vardı hatta daha gelişmiş. ATM’leri editlemeyi bile bilmeyiyorsuj, galeriye eklediğin ymap ve sistem çöp. Hastane ve market sistemi çok eski leş. Telefon 2020 nin başından kalma. F2 in alıntı daha editleyememişsin bile. “İllegal alıcı” npc bile çöp. Daha gelişmiş sistemler çıktı. Açıkçası benden bir tavsiye bu paketle devam edeceksen etme oyuncu kaybedersin gelmez bile. Gelmiş buraya sunucu kuralları yazmışsın. Gelelim ondaki saçmalıklara. Senin sunucun kapalı ve benim hangi sunucunun etkinliğini açmam seni ilgilendirmez, blackliste alırım yazmışsın sanki sunucun tutmuş havalara girmişsin. Abi masa 2 işkurda 5 dakika daha fazla kalmak için uzatmak istiyor ?

Yıl 2019 da benim bu özelliklerde sunucum vardı hatta daha gelişmiş. ATM’leri editlemeyi bile bilmeyiyorsuj, galeriye eklediğin ymap ve sistem çöp. Hastane ve market sistemi çok eski leş. Telefon 2020 nin başından kalma. F2 in alıntı daha editleyememişsin bile. “İllegal alıcı” npc bile çöp. Daha gelişmiş sistemler çıktı. Açıkçası benden bir tavsiye bu paketle devam edeceksen etme oyuncu kaybedersin gelmez bile. Gelmiş buraya sunucu kuralları yazmışsın. Gelelim ondaki saçmalıklara. Senin sunucun kapalı ve benim hangi sunucunun etkinliğini açmam seni ilgilendirmez, blackliste alırım yazmışsın sanki sunucun tutmuş havalara girmişsin. Abi masa 2 işkurda 5 dakika daha fazla kalmak için uzatmak istiyor ?
Boş Yapan Sizin Gibi İnsanları Artık Takmıyorum Ve Gelecek Olursak Sunucu Benim Değil Developerıyım Ve Kurallarda Seni Alakadar Etmez Kimse Sana Gel Oyna Demiyor

+ Olarak Envanter Değişti Ve Değişmese Bile İdda Etmiyorumki Benim Yeni Envanterde Bana Ait Değil + Olarak Açılmasını Bekleyen İnsanlarda Var Ve 1 1.5 Yıldır Fivemdeyim Şuana Kadar Kimseye Sormadım Ne Yapacağımı Tutarsa Tutar Tuttmazsa Da Canımız Sağolsun

AMAÇ TİCARET YADA YARIŞ DEĞİL EĞLENCE

Saygılarımla $erhat/18⁶⁶⁶#8804

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!