Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

İş yaptırıp parasını ödemeyen kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deniz11

?Loper
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Herkese merhaba bize aşşağı da gördüğünüz şahıs özel paket istediğini söyledi
128 kişi üstünü geçmek için bazı her sunucuda kullanılan scriptlerin engellediği
ve bu yüzden o scriptlerin baştan düzgün bir şekilde yazılmasını istediğini söyledi bizde buna göre bir fiyat çıkartıp arkadaş ile işe giriştik.

Bizim bu işten bir zararımız fazla yok sonuçta yazığımız scriptler bizde ve bize bir katkısı oldu.
Ama bu konuyu açma sebebim kişinin beni FıvemTurk'ten bulduğunu söyledi ve burda ki arkadaşların da bu kişiye kanıp emek vermemesi için açıyorum

Bu kişi Belirttiği tarihte parayı atacağını ve özel araba ve kıyafet istediği için dışarıdan bu işleri yapan arkadaşlar ile konuşup işi yaptırıp belirttiği günde parayı atacaığını iletti. Ve son mesajı bu oldu. 1 hafta yazdığımız mesajlara cevap vermedi. Hasta olduğunu söylemişti bizde bu yüzden bekledik Ve kendi oyun discorduna girdiğimiz zaman bize cevap vermediği o sırada oraya duyuru vs attığını gördük. Ve boşa iş yapıp, yaptırıdığımızı anladık.

Discord İsmi : *Shaiya Türkiye#1903

Siz de bu arkadaşa inanmamanız için resimleri alta bırakıyorum.

Parayı atacağını söylediği resim

21914

Kendi teklif ettiğini belirten resim

21915

Kıyafet ve Arabalar için ayarladığımız arkadaşların parasını atmamız gerektiğini söylediğim ve atacağını söylediği resim

21916

Ve belirttiği günden bir önce ki mesajı ve BU son mesajı o günden beri cevap vermiyor.

21917

Buda bize cevap vermediği tarihler arasında kendi oyun discorduna attığı mesajlar

21918

Konuyu direk kitliyebilirsiniz. Dediğim gibi beni burdan bulduğunu söylediği için buraya açıyorum konuyu bura da hesabı var mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Aynı şekilde benimlede iletişime geçti. Kendi oyunu olduğunu ve belli bir miktar ücret atacağını ve fivem platformunda sunucu kurmamı ve işleriyle ilgilenmemi istedi. Tüm herşeyi hazırladım , paket - makina vs. satın aldım fakat kendisi ortalıkta yok bizle görüşürken arkamızdan deniz'e paket yaptırtıyormuş. kendisi belliki dolandırıcı. dediği hiç bir şeye inanmayın.

kendisi pavel market bünyesi aracılığı ile bizede ulaştı ve bize yeterli parası olmadığı için var olan yüksek fiyatlı paketler yerine ucuz ve özel bir paket yaptırmak istediğini söyledi yanında web tasarımı ve çeşitli scriptlerimizin açık kaynaklı versiyonlarını rica etti reddettiğimiz zaman kendi yaptırdığı paket teslimi için ödeme onayını beklediğimiz sırada ödemeyi yapmaktan vazgeçtiğini belirtmeden iletişimi discord üstünden engelleyerek kesti zaman ve emek kaybına neden oldu bilginize

kendisi pavel market bünyesi aracılığı ile bizede ulaştı ve bize yeterli parası olmadığı için var olan yüksek fiyatlı paketler yerine ucuz ve özel bir paket yaptırmak istediğini söyledi yanında web tasarımı ve çeşitli scriptlerimizin açık kaynaklı versiyonlarını rica etti reddettiğimiz zaman kendi yaptırdığı paket teslimi için ödeme onayını beklediğimiz sırada ödemeyi yapmaktan vazgeçtiğini belirtmeden iletişimi discord üstünden engelleyerek kesti zaman ve emek kaybına neden oldu bilginize
Kesinlikle cevap veya vazgeçtiğini belirtmiyor direk yazmayı kesiyor mesela sizi de bilmiyordum ben, çok kişinin emeğine geçmiş üzücü

Bu tür kişiler sürekli çıkıyor yapacak birşey yok keşke biraz daha anlayışlı olsalar

Bu tür kişiler sürekli çıkıyor yapacak birşey yok keşke biraz daha anlayışlı olsalar
Kendisi bir de yukarıda yorumu olan horoz adlı arkadaşın kendisini dolandırdığını söyledi. Horoz adlı arkadaş ile konuşuyoruz ve mesaj resimlerini attı borcu olan parayı atmış ve bize dolandırdı dedi

Karaktersizce bir davranış bu kendinden başka kimseye zarar vermeyecek umarım davranışlarını yakında değiştirir.

PAVEL MARKET

Şahsiyetsizce bir davranış başkalarının kanmaması dileğiyle.

Böyle durumlarda ilk önce ödemeyi ondan sonra kişinin isteğini yerine getirmeniz gerekiyor. Eğer dediğim gibi yapmazsanız bu tarz durum yaşayabilirsiniz, geçmiş olsun. Konu şikayetçiyim kategori kurallarını karşılamadığı için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!