Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Infinity Roleplay - Gelişmiş Şehir Sistemi & Güncel Scriptler ile Yeni Açıldı!

Sunucumuzu nasıl buldunuz?

• Çok Güzel

• Güzel

• Orta

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
VefaEgeOzturk VefaEgeOzturk Başarılar, oyun içi can alıcı dediğiniz bir görsel ekleseniz bence tanıtım olarak cok güzel olabilir... :)

DF
Sunucuda aktif olarak oynuyorum gayet başarılı fps çok iyi yönetim ilgili.

DF
FiveM'deki birçok sunucudan daha iyi kesinlikle herkesin bu kalitenin tadına bakmasını isterim.

DF
Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Sizler sayesinde her geçen gün aramıza yeni arkadaşlar katılması beni gururlandırıyor doğrusu..

DF
gerçekten olgun ekibiyle birlikte aşırı emek verilmiş güncel scriptler kullanan mükemmel bir sunucu sadece kalıcılığını kanıtlayarak çok iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum tebrik ederim

DF
ekip muazzam sunucu özellikleri çok güzel.Böyle her şeyi emekleri ile yapan bir sunucu zor bulunur.

DF
Server değiştikçe güzelleşiyor. İlk gün çok güzeldi, şimdi daha güzel oldu. Daha önce görmediğiniz işleyişler sistemler mevcut. Gelin ve görün

DF
Başarılar dilerim.

DF
uzun süredir sv de oyuncuyum sv çok güzel scriptler olsun herşey olsun gelmeyen çok şey kaçırır

DF
Sunucu açıkcası güzel ve sosyal rp'ye önem veriyor gibi geldi. Başarılar...

DF
Elimizden geldiğince sunucumuzda sosyal rp dönmesini sağlamaya çalışıyoruz. Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Umarım en kısa sürede daha bir çok arkadaşta sunucumuza katılıp kalitenin farkına varacaktır.

DF
Başarılar dilerim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!