Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ESX] GELİŞMİŞ ŞEHİR PAKETİ - +50 REFERANS - BÜYÜK PROJELERİNİZ İÇİN UYGUNDUR - ÖZEL (İLLEGAL/LEGAL) MESLEKLER ?

İndirimler 16:00 ' da sona erecektir.

yazdiğim güzel yorumu geri aliyorum paketi tam kurmadan yorumuz yazdırdı kurulumu yapti işte eksikleri falan duzenlencek şeyleri sorıyorum destek telebı oluşturun falan diyor ne destek telebi zaten 2 gun beklemışım paketi kurması için bide siredesiniz diyor önce birini işini tam bitir sonra başkasının işine geç siraya alındınız ne bu ekip ilgilencek diyor ama tek başina çalişiyor hiç memnun değilim o parada bi yerinden çıkarda bi şey yapacaksan hakını vermen lazım walla hakkımı helal etmıyorum

1) Biz satış yapmadan önce test sunucusu girmek zorunludur sunucuyu biliyorsunuz ve paketi teslim aldıkdan sonra (bizim hakkımızda iyi veya kötü dilediğiniz gibi yorum atabilirsiniz diye belirttim size.
2) Paket kurulması için 2 gün bekleme nedenın vds'nızın önceden kullanılmış olup bazı .dll dosyalarının eksik olmasından kaynaklıydı firmanızdan teslim edince kurulum yapıldı ve teslim edildi ürününüz.
3) İlgilenmiyorlar kısmına gelecek olursak - soruyu sordukdan sonra direk çıkmışsınız.

4) Teknik destek veya developer hizmeti vermiyoruz sadece genel sorularınızı cevaplıyoruz paket hakkında bu konudada mevcuttur bu yüzdende ticket şeklinde bağlantılar kurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz, paketin kurulumu yapılmadan 1 dakika önce her müşteriye sorulur konu tam anlamıyla okuyup anladınızmı sorusu onaylarsa gerekli kurulum yapılır eğer onaylamazsa para iadesi yapılır kurulmadan önce.

yazdiğim güzel yorumu geri aliyorum paketi tam kurmadan yorumuz yazdırdı kurulumu yapti işte eksikleri falan duzenlencek şeyleri sorıyorum destek telebı oluşturun falan diyor ne destek telebi zaten 2 gun beklemışım paketi kurması için bide siredesiniz diyor önce birini işini tam bitir sonra başkasının işine geç siraya alındınız ne bu ekip ilgilencek diyor ama tek başina çalişiyor hiç memnun değilim o parada bi yerinden çıkarda bi şey yapacaksan hakını vermen lazım walla hakkımı helal etmıyorum

Yorumunuz ve değerlendirmeniz için teşekkürler :)

developer hizmeti isteyenmı oldu sadice scriptlerin isimler orjinal ismi değil onların ismini sorıyorum açik desteği kapatmişsiniz özelden yazınca destek telebı oluştur dıyonuz oluşturunca sıraya alındınız dıyorsunuz oncesunucu tam bitsin sonra dıyerıyle ılgılenın satiğiniz paketı tam bıtcek başka muşteriye geçeceksınız 10 dakkada formatttım verdım makınaya gelırsek
10 dakka sonra mesajlar cevab verilmedi sbah kurulum bıttı dıye mesaj atımişsiniz destek vermiyorsanın paketı içini duzgun bi şekılde ayarlayın neyın nerde olduği belı değil scriptlerin ismi çoği değişmiş bulamıyoruz paket guzel eyw ama çok sıkıntısi var aldiğim için pişmanım alcak kışılere once bı duşunmesını onerırım satici sözde çok şey diyor ama parayi alinca dediği şeylerin 100%50 sini yapiyor

1) Konuyu baltalamak yasaktır, satıcılar hakkında şikayet kısmında konu açın yani benim hakkımda.
2) Satıcı sözde çok şey diyor kısmınada konu açarsan ordan cevap vermeni istiyorum, (sözde çok şey diyor - paket hakkında şeyler diyorum ve hepsi mevcut yani sana uzaydan evrenden bahsetmiyorum sonuçda) sözde kalan bi yer göremedim ben burda ? sadece dosya adı sorduğun ticket'a geç geri dönüş yapıldı diye discord'dan çıkıp beni silmek kötü bi davranış bunu belirtebilirsin.

Konu günceldir, iyi çalışmalar herkese.

Konu günceldir discord adresimizden geri dönüş yapabilirsiniz.

Satışlarımız devam etmektedir, discord üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Satışlarımız devam etmektedir.

Satışlarımız devam etmektedir, iyi akşamlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!