Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

İlk defa sunucu açacağım.

merhabalar ben ilk defa sunucu açacağım sizlerden bir kaç isteğim var.

bana sunucu alabilmem için yönetim panelli memnun kaldığınız veya tavsiye ettiğiniz bir yer varsa söyleyebilir misiniz ?

birde bu paylaşılan scriptleri eklentileri falan sunucuyu alacağım yerdeki bana verilen panelle kolaylıkla ekleyip düzenleme yapabilecek miyim?

bu konularda beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim.
Öncelikle merhabalar bu konu hakkında pek fazla bilgiye sahip değilseniz açmanızı tavsiye etmem illaki açmak istiyorum diyorsanız yönetim paneli olan bir şirkete gerek yok tabiki bu benim şahsi görüşürüm scriptler üzerinde buna detaylıca düzenleme yapabilirsiniz ama size tavsiyem localhost yani kendi bilgisayarınıza bir fivem sunucusu kurup kendinizi azda olsa geliştirmenizdir. Gene denemek isterim derseniz discord ID'nizi atarsanız size boş zamanlarımda yardımcı olabilirim neyi nasıl yapmalısınız nelere dikkat etmelisiniz gibisinden.

DF
Zorlu bir iş rakip çok başarılar dilerim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!