Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

HYPNOS ROLEPLAY AÇILIYOR 01.06.2021

SeferKurt

Üye
FT Kullanıcı
Biz kimiz? : Hizmet , samimiyet , yenilikçilik ve ilgi dörtlüsünde teraziyi dengelemiş , oyuncuların sorunları , önerileri ve isteklerini düzene entegre etmeye gayret eden bir ekibiz. Motivasyonumuz aldığımız olumlu ve yapıcı geri dönüşler olmakla beraber vizyonumuz; Sürekli gelişen , yenilikler getiren ve olabildiğince derinlemesine rol yapılabilecek bir şehir ortamını huzurlarınıza sunmak, Discordumuzda sıcak eğlenceli arkadaşlıklar kurulabilecek bir aile ortamı yaratmaktır. Yönetim ekibimiz ve kurucularımız bu konuda her türlü özveriyi ve yatırımı yapmakla kalmayıp üzerine daha fazlasını koyarak bu büyük "AİLE" ortamını daha da büyültmek ve parçalanamaz bir bütün haline getirmek için çalışmaya hazır bir şekilde sizleri beklemektedir.

Neden HYPNOS Roleplay: Öncelikle yeniliği yani başka bir rol deneyimini merak etmenize rağmen kıramadığınız , vazgeçemediğiniz alışkanlıklar yüzünden bırakamadığınız durumları değiştirmek için büyük bir fırsatı sizler için düzenledik. Yönetim ekibimiz anlayışlı ve adaletten yana olması bir kenara deneyimli , eğlenceli ve farklı renkte kişilikler barındıran her biriyle "oyuncu-yönetici" ilişkisi dışında arkadaşlık kurabileceğiniz kişilerdir. Sosyal roleplaye ağırlık vermiş ve her köşesini (imkanlar el verdikçe) kullanıma açmış farklı sistemlerle siz şehir halkımızı entrikalara , stratejilere , uzun vadeli planlamalar veya yatırımlara sürükleyecek şekilde tasarladık. Yönetim ekibinin müdahalesi dışında tamamen size (halka) ait bir şehir. Belirli aralıklarla gelecek etkinlikler , çekilişler ve
komik anlar yaşamayı her bir anınızın heyecanlı bir bekleyişle dolmasını kaldırabilecekseniz kapıyı açıp içeri girmeniz yeterli:).

-Sistemler ve sunucu paketi;

Gelişmiş şehir ve kasaba sistemine sahibiz.
Geliştirilmiş ve detaylı F3 menüsüne sahibiz.
Kendinize göre ayarlayabileciğiniz 'Hud Tasarımı-'
+
17 yaş sınırımız bulunmakta.
Geliştirilmiş LSPD ve LSMS sistemlerine sahibiz.
Bağlanmış araçlarınız dışarıda ise haritada yerini gösterir
Sınırsız aksiyon ve adrenalin dolu soygun scriptleri (Kuyumcu,banka,küçük banka,market)
Legal olarak eğlenebileceğiniz birden fazla farklı meslekler (inşaat,tırcılık,taşımacılık,balıkcılık,üzüm,odunculuk,çöçülük)
Sosyal rol çevirebileceğiniz GYM sistemimiz mevcut.
Gerçekçiliğe uygun handlinglerde olan çeşitli araçlara sahibiz.
Depo ev, apartman ve motel sistemlerine sahibiz.
Satın alınabilir apartman dairelerine sahibiz.
Satın alınabilir iş yerlerimiz hali hazırda sizleri bekliyor.

Daha fazla bilgi için discord adresimize göz atabilirsiniz

!?ı?????#9460
HYPNOS ROLEPLAY | discord.gg/JuufFfgtXZ

DF

Ekli dosyalar

• envanter.png
    envanter.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 6
  • f3 menü.png
    f3 menü.png
    1.6 MB · Görüntüleme: 5
  • 123.png
    123.png
    190.6 KB · Görüntüleme: 4
  • probag.png
    probag.png
    56.4 KB · Görüntüleme: 3
  • radar.png
    radar.png
    188.3 KB · Görüntüleme: 5
  • unknown_20.png
    unknown_20.png
    30 KB · Görüntüleme: 7
  • Tırcıluık.png
    Tırcıluık.png
    461.5 KB · Görüntüleme: 7
  • inaşşat.png
    inaşşat.png
    512.3 KB · Görüntüleme: 5
  • odun.png
    odun.png
    723.6 KB · Görüntüleme: 3
  • balık.png
    balık.png
    434.6 KB · Görüntüleme: 3
  • üzüm.png
    üzüm.png
    778.9 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
+rep kayıt olmaya gittim ve kaliteli bir şekilde ilgilendiler ve gayet güzel bir şekilde sunucuyu tanıttılar umarım hak ettiği yere gelir <3

DF
+rep umarım iyi yerlere gelirsiniz yönetim ekibi olarak çok ilgilendiler

DF
+rep Bu kadar eklenti ve sosyal alanlar, samimi yetkili ekip ve daha fazlası. Zaten daha ne beklenilebilir ki 10/10

DF
Bir iki kişiyle konuştum ekipten gerçekten baya ilgililer :) heyecanla açılmasını bekliyorum.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!