Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script /HUD yazarak Hud değiştirme

ragerage

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi bir hud arıyorum /hud yazınca sadece zırh ve can gözüken hudlar var forumda biraz gezdim ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

İyi forumlar dilerim.

dosyalarını kurcala CTRL + F Yapıp RegisterCommand('kekw') Arat kekw yerine ne yazdığında değişsin onu yaz

dosyalarını kurcala CTRL + F Yapıp RegisterCommand('kekw') Arat kekw yerine ne yazdığında değişsin onu yaz
verdiğiniz hud'un açlık ve susuzluk barı falan çalışmıyor oyunda açlık bilgisi geliyor fakat can hudu dışında kesinlikle değişmmiyor /kekw olayını nasıl kendi huduma entegre edebilirim :///

PeepoV'u dumplayıp hudunu paylaşınca ben:oops:

Dostum Başka Forumda Görmüştüm Alıp Arkadaşa Yardım Ettim Bu Kadar Baltalayıcı Ve Kırıcı Konuşmasanmı Artık ?

Her Konumun Altına Senin Bu Saçma Baltalayıcı Yorumlar Görmekten Bıktım

her neyse kankam sal moderatörler eminim onunla ilgilenir biz konumuza dönelim kendi huduma /kekw nasıl ekleyebilirim öyle birşey mümkün mü

Arkadaşlar yorumlarda birbirlerinizi kışkırtma, aşağılayıcı vs. yorumlar yapmanız forum kurallarına aykırıdır, devam ettiğiniz sürece işlem uygulanacaktır bilginize.

Arkadaşlar yorumlarda birbirlerinizi kışkırtma, aşağılayıcı vs. yorumlar yapmanız forum kurallarına aykırıdır, devam ettiğiniz sürece işlem uygulanacaktır bilginize.
Ben kimseyi aşağılamadım , peepov arkadaşlarımın suncusu ve etek6-hud dediğimiz hud dumplanarak alınmıştır , başka bir forumda da gerekli kantıları belirtildi ,burda kimse gereksiz gereksiz inkar etmesin boş yapmasın.

Arkadaşlar etek6-hud farklı bir forumda paylaşıldı ve dump olduğuna inanarak itirazımız yapıldı. Fakat diğer forum yetkililerini ikna etmek zor olacak ki konu kaldırıldıktan sonra tekrar açıldı ?‍♂️ . Paylaşılmasında bir sakınca görmüyorum kullanan kişilerin işini görsün yeter ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!