Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hosting önerisi

Merhaba arkadaşlar, açacağım sunucu için hosting arıyorum istediğim özellikler;
Ryzen R9 / İntel İ9,
+60 GB Depolama,
TS3,
Yurt İçi yurt dışı DDOS Koruması,
Bu özelliklere sahip olan hostingler aşağıya discord veya web site bırakırsa konuşabiliriz iyi günler iyi forumlar dilerim.
deHost’a göz atmanızı öneririm:
1. Fiyatları uygun ve destekleri falan çok iyi
2. En son ryzen 9 5900x işlemciye ve samsung evo 980e geçtiler
3. Her türlü korumaları mevcut + ts3 dahil
Kendileriyle bir kaç ay çalıştım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.

DF
Şuan adahost.com üzerinden 2 VDS kullanıyorum ikisindende fazlasıyla memnunum tavsiye ederim

DF
deHost’a göz atmanızı öneririm:
1. Fiyatları uygun ve destekleri falan çok iyi
2. En son ryzen 9 5900x işlemciye ve samsung evo 980e geçtiler
3. Her türlü korumaları mevcut + ts3 dahil
Kendileriyle bir kaç ay çalıştım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.

deHost ilgili bir kaç şey duydum r10 ve fivem forumlarında pek iyi şeyler değil ama düşüneceğim.

DF
sizin fiyatınızdan bahsettim bizim bütçemiz 250 max :)
Ryzen 9 veya I9 sunucu + TS3 + DDOS Koruması arıyorsunuz.

Unutmamalısınız ki elektrikten tutun her şeye zam gelmeye devam ediyor.

Bu fiyata alacağınız bu özelliklerde sayılan bir sunucunun bu özellikleri taşıyacağından şüpheliyim dikkatli olunuz iyi forumlar.

DF
Ryzen 9 veya I9 sunucu + TS3 + DDOS Koruması arıyorsunuz.

Unutmamalısınız ki elektrikten tutun her şeye zam gelmeye devam ediyor.

Bu fiyata alacağınız bu özelliklerde sayılan bir sunucunun bu özellikleri taşıyacağından şüpheliyim dikkatli olunuz iyi forumlar.

biliyorum fakat 12 ram veya 24 ram aramıyorum 6 veya 8 yeterli olacaktır büyük ihtimal ve sunucumun geleceğini görmeden 472 TL gibi bir fiyat vermek saçma geldi fakat sunucumda iyi bir hit alırsam size geçiş yapabilirim sado bey :)

DF
deHost ilgili bir kaç şey duydum r10 ve fivem forumlarında pek iyi şeyler değil ama düşüneceğim.
3-4 aydır vdslerini kullandım ryzen 9lu sistemdi ve hiç bir sıkıntı yoktu. Orayı tercih etmek istemiyorsanız ocean bilişime göz atabilirsiniz oradanda vds satın alıp kullandım ve hiçbir sorun yoktu fiyatıda uygun

DF
biliyorum fakat 12 ram veya 24 ram aramıyorum 6 veya 8 yeterli olacaktır büyük ihtimal ve sunucumun geleceğini görmeden 472 TL gibi bir fiyat vermek saçma geldi fakat sunucumda iyi bir hit alırsam size geçiş yapabilirim sado bey :)
Ramden ziyade ucuz fiyata VDS veren firmalar işlemciyi bölüyor, Datafex ise bir işlemciyi komple size verdiği için en iyi performansı almanız mümkün. Bölünmüş bir işlemci alacağınıza Datafexden Xenon işlemci almanız daha mantıklı olur.

DF
3-4 aydır vdslerini kullandım ryzen 9lu sistemdi ve hiç bir sıkıntı yoktu. Orayı tercih etmek istemiyorsanız ocean bilişime göz atabilirsiniz oradanda vds satın alıp kullandım ve hiçbir sorun yoktu fiyatıda uygun
iğrenç bir internetleri olamsı dışında bir sorun yok

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!