Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Arıyoruz HitRP | DENEYİMLİ ROL ARKADAŞLARI ARIYOR!

uurhan

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba değerli forum kullanıcıları.

HitRP olarak sunucumuzda rol yapacak deneyimli ekipler aramaktayız. Tabii bu konuya geçmeden önce sizlere biraz projemizden bahsetmek istiyoruz. Projemiz yaklaşık 1 yıldır planlanan ve son 3 haftadır işleme alınmış bir proje. Projemiz , ben ve diğer ekip arkadaşlarımız öncülüğünde kurulmuş alışa gelmedik bir rol yapma sunucusu.

Sunucumuz üzerinde FiveM oynayan herkes müzdarip olduğu alışa gelmiş yönetim ekibi, script yığınları ve arkadaş sunucuları yerine deneyimli ve bilgili yönetim ekibi, alanında uzman kişiler tarafından oluşturulmuş en iyi ve en optimize scriptler ile sizlere rol deneyimi sunmayı planıyoruz.

Bu projemiz içerisinde bizlerle birlikte rol yapacak tüm factionslara ( ekip ) kapımız açık. Tabii ki sunucuya girmenizde gereken birkaç şartı karşılamanız gerekiyor.

Sunucumuzun tanıtım videosu aşağıda yer almakta. Ayriyeten herhangi bir factions üyesi değilseniz normal oyuncu olarak sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Sunucumuz hakkında detaylı bilgi almak ve gelişmelerden haberdar olmak için discord adresimize katılabilirsiniz. //

Sunucumuzun tanıtım videosu:

66330

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuda ki discord bağlantısı tarafımca kaldırılmıştır.

Konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya uygun bir şekilde güncelleyiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!