Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Hitch Warning

• Konbuyu başlatan NGNA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 827

NGNA

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar hitch sorunum var nasıl fixleyebilirim paket boş paket sistem altta 15759

DF
100-300 arası spam atıyor ve serverime bağlanırken getinfo hatası alıyorum listte çıkmıyor hitch ile alakalı olabilirmi ?

DF
100-300 arası spam atıyor ve serverime bağlanırken getinfo hatası alıyorum listte çıkmıyor hitch ile alakalı olabilirmi ?
Sistem alakalı aynı özellikler bendede var temel paket de de hitch alıyorum kendi paketimdede alıyorum. İşlemcisi daha iyi olan bir sistem bulmalısın/almalısın.

DF
Server listte çıkmama sorunu için Firewall'a kural eklemelisin TCP ve UDP olarak 30120'yi ekle port olarak.

DF
Sistem alakalı aynı özellikler bendede var temel paket de de hitch alıyorum kendi paketimdede alıyorum. İşlemcisi daha iyi olan bir sistem bulmalısın/almalısın.
Bi Yeterlimi 16 Kişi İçin Kendim Paket Yapacağım?
VDS BRONZE+​
Intel® Xeon® E5-2697v2 @ 3.50GHz – 2 Core​
4 GB​
40 GB PRO SSD​
Limitsiz​

DF
Bi Yeterlimi 16 Kişi İçin Kendim Paket Yapacağım?
VDS BRONZE+​
Intel® Xeon® E5-2697v2 @ 3.50GHz – 2 Core​
4 GB​
40 GB PRO SSD​
Limitsiz​
Bir yerde okumuştum kesinmi bilmiyorum tek çekirdek performansına bakıyor FiveM sunucuları o performansı iyiyse açabilirsin.

DF
Bir yerde okumuştum kesinmi bilmiyorum tek çekirdek performansına bakıyor FiveM sunucuları o performansı iyiyse açabilirsin.
nasıl yani nerden bakabilirim performansa bide tahmini kaldırırmı 16 kişi ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!