Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Himsey.com.tr Müşteri Yorumları

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Örnek Yorum;

BamBamHosting Firmasından teamspeak3 ve vds hizmeti kullanmıştım , teknik bilgileri pek yok fakat müşteri ilgileri çok iyiydi yardımcı olmaya çalıştılar ddos koruması kısmında bir garanti vermemişlerdi ona bağlı olarak ta sıkıntı yaşadık sürekli saldırı almıştık lakin söylemişlerdi zaten o yüzden bir şey diyemeceğim fiyatı ucuz destek taleplerine ortalama 3 saat içinde cevap veriyorlar benim yaşadığım tecrübelerim bunlardır.

Bölümün Amacı =

Himsey sunucumdan daha öncesinde vds almıştım yanında müşteri memnuniyeti için ts3 hediye etmişlerdi. Herhangi bir sorunda yazdığımda direkt olarak cevap veriyorlardı, genel olarak sunucum açık kaldığı süreçte memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim +ref

aşırı ilgililer teknik bilgileri oldukça yüksek başarılı insanlar müşterileri değeilim ancak çok iletişimimiz oldu ve dönüşlerden çok memnun kaldım

6 7 aydır aldığım hizmet karşısında beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadılar verdikleri hizmet için minettarım.

Kendilerinden zamanında 2 adet fiziksel kiralaması 1 adet ts3 bayiliği ve sanal sunucu kiralaması yapmıştım, korumaları Türkiye'de bulabileceğiniz en iyi koruma denilebilir tüm herkese tavsiye edebilirim. Destek taleplerime 1-3 dakika arasında yanıt veriliyordu kendileri çok iyi bir şekilde ilgilendi işlerinde gerçekten profesyoneller, DDoS Korumasında aşırı derece de iddialılar ve gerçekten de dedikleri gibi sağlam bir korumaları var.

Kendilerin kampanya paketini kullandım yaklaşık 7 8 ay önce ilk başlarda interneti ve kasması yoktu 1 hafta sonra interni çekilmez bir hal aldı paket indirmeyi bırakın logo b ile indiremiyordum exe kapanıp duruyordu vb . / iyi yanları olarak çok yardımcı olmaya çalıştılar ama sonuc olmadı + ts3 hediye etmeleri güzel bir şey

AMD Ryzen 9 hizmeti alıyorum gayet ilgili ve anlayışlı insanlar ve sunucların network,ssd performansları üst seviyede.

Arkadaşlar ALMAYIN SAMİMİ SÖYLÜYORUM ALMAYIN tost makinası daha fazla iş yapar bunlar ne müşteri memnuniyeti anlıyor nede başka birşey makinayı sadece 5 gün kullandık oda gün içerisinde sadece 2 dakika kulanabildik sürekli düşmelermi desem neler neler.
Kesinlikle katılıyorum her bir hatada yok virüs girdi yok windows sürümü yani en sunucu bıraktılar ne başka bir şey gerçekten yazık

Her 35 dakkikada bizim için otomatik restart atıyorlar sağ olsunlar. Sunucuda anlık kesintiler olsun, uzun süreli kesintiler olsun her türlü kesintiyi tattık.

Şirketin kurucuları kendi kendilerini yüceltiyorlar bu kadar yazık sadece gülüyorum sadece kendi kendilerine çelme çakıyorlar.

1.5 aydır himsey kullanıyorum 1 ay önce hiç bir sıkıntı yoktu, son zamanlarda sürekli kesintiler yaşıyorum, özellikle akşam olunca bu sorunlar oluyor, sanırım sunucuların uyku zamanı geliyor.
Discord'da onaylı bir botum mevcut ve bu olaylar yüzünden çok sıkıntı çekiyorum, ödeme konusunda yardımcı oluyorlar fakat en başta belirttiğim gibi olaylar mevcut şu zamanlarda hiç memnun olduğum söylenemez, 1 ay öncesinde memnundum, umarım sorunu çözerler.

Son düzenleme:
0 Memnuniyet, kendilerine hak ettikleri yorumları yaptıktan sonra kişiler önce discordlarında aktif olan ticketimi kapattılar daha sonra teamspeakimi kapattılar :D Bu firmadan hiçbir şey olmaz. Yükselişte olan sunucum bu hostingi kullandığım için çöktü 50 çeken sunucu çöküşlerden dolayı 30-35 çekmeye başladı..

Kendilerinin 3 aydır müşterisisim 2 hafta öncesine kadar hiçbir sorun yoktu herşey çok iyi gerekli ilgili müşterilerine veriyorlardı, geçen hafta verimerkezlerine bakım yapılacak duyurusuyla makineler hergün gidip geliyordu bu şekilde 1.5 hafta sürdü. 1.5 hafta hariç aldığım tüm hizmet kaliteliydi.

Kendilerinden ryzen vds alıcaktık.Şuan bir problem olup 4-5 günlük e5 e geçirelim dediler 4-5 gün sonra hiç bir veri kaybı olmadan ryzene geçirelim dediler.Tam 12 gün geçti ve ve her sorduğumda yok kargoda yok sipraiş gelmedi artık konu değiştiriyorlardı.Bunada bişey demedim sağ olsun 30 dakikada bir bizim yerimize restart atıyorlar ve server listte sunucumuzdaki kişi sayısının tamamı gözükmüyordu.Key satıcılarının ve bazı developerlar dediki hostingden kaynaklı hatta forumda bile öyle dendi.Fakat kendilerine belirttiğimde beni suçlayıp sanki düşmanlarıymışım gibi cevap verdiler ve almasaydınız gibi tavırlar takındılar.Bugün dataFex makinelerine geçtik ve problem olmadıgını belirttik server list için yine bizi suçladılar kim dedi öyle diye neyse konusu açılmışke ryzeni bidaha dile getirdim yine aynı şeyler.Ve bana niye böyle aldınız bizden dediler ben ryzeni istedğimde size daha iyisini sağlıyoruz dediler.Bende nazikçe dedimki siz kendiniz söylüyorsunuz ek süreyle geçircez diye fakat şimdi almasaydınız gibi tavırlar takınıyorsunuz dedim sonra yine uzattılar.Destek discordunu sildiler ticketlara geç cevap verip bizle iletişim değiş tickettan yönelin dediler sonuç olarak almayın aldırtmayın müşteri memnuniyeti her yerde reklamları dönüyor.Yani kandırmaca tamamen iyi forumlar.

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    60.1 KB · Görüntüleme: 42
  • 2.JPG
    2.JPG
    66.6 KB · Görüntüleme: 43
  • 3.JPG
    3.JPG
    41.5 KB · Görüntüleme: 37
  • 4.JPG
    4.JPG
    78.1 KB · Görüntüleme: 38
0 Memnuniyet, kendilerine hak ettikleri yorumları yaptıktan sonra kişiler önce discordlarında aktif olan ticketimi kapattılar daha sonra teamspeakimi kapattılar :D Bu firmadan hiçbir şey olmaz. Yükselişte olan sunucum bu hostingi kullandığım için çöktü 50 çeken sunucu çöküşlerden dolayı 30-35 çekmeye başladı..
tamamen katılıyorum

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!