Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber Hile kontrolü nedir? Ne kadar etkili? En etkili hile kontrolü nasıl yapılır?

tgemre

?????????
FT Kullanıcı
Discord
tgemre#6161
• Çoğunuzun bildiği üzere FiveM'de son zamanlar hilelerin artışı sebebiyle sunucular kayıtlarda mülakatdan önce hile kontrolü yapmaya başladılar. Fakat bu ne kadar doğru?
• Hile kontrolü eğer doğru yapılırsa hileyi bilgisayarda tutan kişiler için etkili olacaktır. Fakat kişi materyallerini herhangi bir bellekte tutuyorsa ne yaparsanız etkisiz olacaktır.
• Ben bu gün sizlere hileyi bilgisayarda tutan kişiler için en etkili ve olumlu bir sonuç alabileceğiniz bir hile kontrolünü adım adım anlatacağım.

Hile Kontrolünden Önce Yapılması Gerekenler ↓

1. İlk olarak kişiyi dosya gezginine sokuyoruz. Ardından sol üstteki görünüm sekmesinden gizli öğeler kutucuğunu tikletiyoruz.

51070

2. İkinci olarak kişiyi arama çubuğuna sokup arama çubuğunun sağ üstündeki 3 nokta işaretinden dizinleme seçeneklerine sokuyoruz. Ardından dizinleme seçenekleri içerisinden "Gelişmiş Arama Dizin Oluşturucusu Ayarları" sekmesine giriyoruz. Bu sekmeye girdikten sonra kişiyi "Değiştir" butonuna tıklatıp önümüze gelen tüm kutucukları tikletiyoruz.

51052

51056

51057

Hile Kontrolü (Yukarıdaki adımları uygulamazsanız bir anlamı kalmaz) ↓

1.
İlk olarak kişiye linkinden ulaşabileceğiniz voidtools sitesinden Everything adlı programı indirtiyoruz.
2. Kişi Everything programını kurduktan sonra program içerisinden Arama sekmesinde ki Herşey kutucuğunu işaretliyoruz.
3. Son olarak aşağıdaki wordlerimizi program içerisinde aratıyoruz.

Aratmanız gereken wordler (Bu bölümü her hafta piyasaya yeni sürülen hile materyalerine göre güncelleyeceğim) ↓
Not: Aşağıda sadece menü isimleri göreceksiniz bunun sebebi ise yeni ve undetected executorlerin çoğu kurulumdan sonra exe'sine otomatik random bir isim koyuyor.

helli0t
FLgang
pi00rmenu
fallout
dopamine
dopameme
InSec
666
ruby
InsZ
linuf
brutan
ionly
renashit
lynx
SkidMenu
hoax
n3p
BEE
lynx
tiago
TITOModz
redstonia
maestro
rename_me

DF

Ekli dosyalar

• 1619785478449.png
    1619785478449.png
    37.7 KB · Görüntüleme: 311
Konu bilgilendirme amaçlı olduğu icin cok fazla yorum yapmayacağım fakat bunun yerine, yetkiler toplanıp iyi bir anticheat alsa bu tarz şeylere pek gerek kalmayacak gibi, cünkü bu tarz şeyleri gecmek cok basit en kötü sadece injectörü saklayıp oyun icersine kodları yapıştırıp menüyü acmak cok basit.

DF
Konu bilgilendirme amaçlı olduğu icin cok fazla yorum yapmayacağım fakat bunun yerine, yetkiler toplanıp bi gercek koruma bi anticheat alsa bu tarz şeylere pek gerek kalmayacak gibi ?
Katılıyorum fakat bazı sunucular free ac ve hile kontrolü ile korunmaya çalıştığı için böyle bir konu açma gereği duydum.

DF
Çok detaylı bir konu olmuş anticheat kullanacak bütçesi olmayan veya kullanmak istemeyenler için kaba taslak genelde işe yarar bir şey olmuş diyebiliriz eline sağlık.

DF
Çok detaylı bir konu olmuş anticheat kullanacak bütçesi olmayan veya kullanmak istemeyenler için kaba taslak genelde işe yarar bir şey olmuş diyebiliriz eline sağlık.
Teşekkür ederim :)

DF
Konu bilgilendirme amaçlı olduğu icin cok fazla yorum yapmayacağım fakat bunun yerine, yetkiler toplanıp iyi bir anticheat alsa bu tarz şeylere pek gerek kalmayacak gibi, cünkü bu tarz şeyleri gecmek cok basit en kötü sadece injectörü saklayıp oyun icersine kodları yapıştırıp menüyü acmak cok basit.
işte bu yüzden reydır abimden fyaç alın

DF
+rep yararlı paylaşım

DF
raider abi aminakoyim benim fyac banını aç ben jr mateş abi

DF
Tam olarak aradığım şey buydu teşekkür ederim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!