Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Profesyonel Grafik Tasarım / Logo,wallpaper,banner,Yayıncı Panel,Sunucu Logo Tasarımları!!!

Beyto

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Selamlar ben Lentils 18 yaşındayım 3 yıldır tasarımcılık ile uğraşıyorum Grafik Tasarım Bölümü Mezunuyum Yaptığım işlerin kaliteli ve güzel olduğunu düşünüyorum yaptığım işlere göz atmak veya yaptırmak isterseniz bana discord üzerinden ulaşa bilirisiniz

LOGO / BANNER / İNTRO / PANEL TASARIMLARI / WALLPAPER /

İletişim İçin @lentilstv Ulaşa Bilirsiniz

71250

66123

71251

69845

66122

Ekli dosyalar

• smoot.png
    smoot.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 340
Son düzenleme:
Dostum moderatörler görmemiş sanırım konuyu yanlış yere açmışsın ücretsiz yapıyorsan fivem grafik kısmına açman gerekirdi

Konu kategorisi değiştirilip, konu içerisinde yer alan discord bağlantısı kaldırılmıştır.​

Onaylı botum için kış temasında bir tasarım yaptırdım. Gayet güzeldi ellerinize sağlık :)

Yakında açacağım discord botum için güzel bir tasarım yaptı, gerçekten çok hoşuma gitti, elinize kolunuza sağlık +rep

+rep Çok iyi tasarım yaptı şahsen çok beğendim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!