Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Herkese merhaba. Tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jazzirti

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba değerli GTA5 severler.

Bildiğiniz gibi geçen haftalarda GTA5 ücretsiz oldu ve popüler olan bu oyunun popüleritesi ve bilen sayısı da bir o kadar arttı.
Biz de eski dostlarımızla bu karantina günlerini de varsayarak bu oyunu yükleme kararı aldık.

Ben 35 yaşında bir öğretmenim, diğer arkadaşlarım da aynı şekilde mesleğinde işinde gücünde kişilerdir.
RP olayına gelirsek, Yaşı bizim yaşlarımızda olanlar "Ultima Online" isimli oyunu belki anımsarlar. Oyun 2D olmasına rağmen 2000'li yıllara göre oldukça kapsamlı ve RP'nin gerçekten yapıldığı muhteşem bir oyundu.

Özet geçmek gerekirse; Oyunu oynamamız için FiveM ile giriş yaptık ve bazı sunuculara girdik, oynadık. Fakat sunucuların genel problemleri arasında kalitesiz RP yapılması, Oyunun sadece çetelerden, küfürden ve arabalardan ibaret olması, insanların boş boş birbirlerine gider yapmaları, adminlerin ve yönetimin kendilerini tatmin etmek için saçma tavırlar sergilemeleri ve en önemlisi "KADIN" gördüklerinde saçma sapan tepkiler vermeleri, edit yapmaları vesaire.

Yaşık küçük bir arkadaşımızın azıcık bir bilgiyle bile , Azure'den 12 aylık ücretsiz VDS alıp (ya da aylık 5 kişi birleşsin 500 TL versin farketmez.) server açması sonucu serverlar bayağı bir bol.

"Biz de denedik"

Baktık ki gerçekten kaliteli server bulamıyoruz ama oynamak da istiyoruz, bir VDS'ye test için paket kurup. (Burada da yardım eden arkadaşlar var kendilerine teşekkür ederim.) Editlemeye çalıştık. (Webtasarım, PHP bilgisi ile çok zor değil) Lakin bu olayın discord'u var, hile koruması var, en önemlisi de çok fazla ilgilenilmesi , Questler düzenlenmesi, etkinlikler yapılması, insanlarla uğraşması vs. Maalesef ona ayıracak vaktimiz ve sabrımız bu yaşlarda çok yok.

"Tavsiyeniz var mı?"

7 Kişilik arkadaş grubumuzla oynayabileceğimiz, kaliteli etkinliklerin olduğu, yaş ortalamasına dikkat edildiği (yaşı küçük olan kardeşlerim yanlış anlamasın, herkesin karakterine yaşına saygım sonsuzdur. Lakin aynı yaşta insanların paylaşabileceği ve önemsediği şeyler daha farklıdır.), Yöneticilerin bilinçli olduğu ve yukarıda rahatsız olduğum konuların farkında olduğu ve serverda uygulanmadığı, eğleneceğimiz, güzel vakit geçireceğimiz, saygın ve güzel bir sunucu arıyoruz. 5-10 kişilik bir sunucu değil de gerçekten geçmişi olan bir sunucu tavsiyeniz var ise buradan bizi yönlendirirseniz çok seviniriz. Gerekirse giriş ücretli, aylık ücretli güzel bir sunucu tavsiyesi var ise o da olabilir. Yeterki gerçekten RP olsun, gerçekten kaliteli olsun.

Teşekkür ediyorum, Herkese iyi bayramlar, iyi çalışmalar dilerim.

DF
Hocam buyrun sunucumuza

Sunucumuzun tanıtım videosu ve özellikleri güncellemeler kısmında bulunmaktadır.

Geliştirmeleri sürmekte çok yakın zamanda açılacaktır şuanda Çete Lspd Lsms ve diğer rollerde boşluk vardır.

DF
Merhabalar hocam , öncelikle FiveM Platformuna hoşgeldiniz ,

Momentum RolePlay Yöneticisi ve Geliştiricisi Olarak Oyuncuyu önemsediğimizden dolayı sunucumuzda +20 yaş üstü alımlarımız vardır.

+25 Yaş Yönetim Kadromuz ile Yukarı'daki yazdıklarınızı kapsadığımızı düşünüyoruz.

Momentum RolePlay Olarak Oyuncu İhtiyacımız yok , kaliteli rol yapan kişiler arıyoruz.

Dilerseniz gelip kontrol edebilirsiniz.

Sizleri Aramızdan görmekten mutluluk Duyarız.

DF
Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.​

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!