Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemturk Herkes Ödeme Alabilecek! / PayButik.net / Güvenilir ödeme almak Hiç bu kadar kolay olmamıştı.

• Konbuyu başlatan Sado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 44
  • Görüntüleme 6K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Değerli PayButik Satış Ortaklarımız,

Yoğun talep üzerine PayButik ürünlerinde yurtdışı ödemeler Spay ile hizmete sunuldu. Üstelik kısa süreliğine herhangi bir ek komisyon gerektirmeden yurtdışından ödeme almaya başlayabiliriz.

7 Ocak 2021 tarihi itibari ile PayButik siparişlerinizde tahsil bloke süreleri 7 gün olarak güncellenmiştir. Detaylar için

ServerButik.com.tr & PayButik.net & FivemTurk.com & RedmTurk.com​
çok ii

Ek Güncelleme ;

Spay Sanal POS hizmetleri kapsamında kredi kartı ile ödeme hizmeti komisyon oranlarında düzenlemeye gidilmiştir. 17 Aralık 2020 tarihi itibari ile gerçekleştirilmiş olan tüm siparişlerde komisyon oranları -%7 olarak güncelleştirilmiştir.​

Merhaba,

Ben kayıt oldum e-postamı kontrol ettim spam klasörünü de ama mail yok, hotmail kullanıyorum ben.

1618585464729.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!