Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Herkes en iyi developer.En iyisi siz siniz

Weks

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba iyi günler ben wex.Bir konudan şikayetçiyim sizde hak vericeksiniz ne yazikki burada %80 lik bir tarafı en iyi benim kafasında yaşayan mitoz bölünmeden oluşma canlılar var sendeğilsin öbürü değil.Peki kim hereks çok bilmiş bana kimse şuan fikrimi belirtiyorum demesin fikir öyle belirtilmez fikir belirtmenin bir naifliği vardır.Adam sanki öyle bir yazıyorki dünyayı kurtarıcak hani o kişi kötülerse heh tamam virüsler kalkıcak herkes barış içinde olucak.BOŞA İĞNELEMEYİN İNSANLARI.En basitinden açık ve net tanınır biridir belki RAİDER. Adamın neredeyse çoğu yorumunda bir burnu diklik var Yok bu böyle mi yapılır işte şunu şöyle yapsaydın üşengeçlik.Belkide üşengeç sanane kardeşim yararlımı yararlı güzel paylaşım de geç yada beğenmediysen çık git adam öyle yazıo ki dostuna deil düşmanını eleştiriyor bir Rica etmek zor olamaz arkadaşım. Daha da birşey demiyorum demek te istemiyorum çok doluyum her forumda bir kendini bilmiş çıkıyor karşıma. DÜN OKADAR YAZMAMA RAHMEN BENİM AÇTIĞIM KONUDA DA VAR EEE VİBER FREE BU KANKA ben o deil demiyorum oynama yaptım birkaç script değiştirip ekledim bu zaten başlıkta fln yazıo konuda.

eeeh eh. Sadece kendini bilmiş insanlar için Allahtan bağışlanmak dilemeliyiz. Eğer bilselerdi daha hiçbirşey bilmediklerini bizim gibi hiçbirzaman kendinibilmişlik yapmazlardı

10/10 Haklısın Desem Gine Bişey Değişmicek :/

Kendin olmayan şeyi kendininmiş gibi paylaşma sorun çözülür. Raiderin ne kadar bilgisiz ve egolu olduğunu herkes biliyor zaten.

Kendin olmayan şeyi kendininmiş gibi paylaşma sorun çözülür. Raiderin ne kadar bilgisiz ve egolu olduğunu herkes biliyor zaten.
Kendi adıma konuşmuyorum dostum.Açık ve net olarak tüm konular hakkında yorum yaptım dikkat et.Ve kendimmiş gibi paylaşmadım açık ca belirttim aldım ve içindekilerin bazılarını değiştirip sundum?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!