Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

#-[HELLSROLEPLAY]-# Sunucumuza hepinizi bekleriz...

DUBSTEP

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
hellsroleplay.info
Discord
DUBSTEP#4203

Ekli dosyalar

• F3AllinOne.jpg
    F3AllinOne.jpg
    198.8 KB · Görüntüleme: 22
  • galericiaydin.png
    galericiaydin.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 19
  • gang1.png
    gang1.png
    3 MB · Görüntüleme: 18
  • gang3.png
    gang3.png
    2.5 MB · Görüntüleme: 15
  • hapis.png
    hapis.png
    2.1 MB · Görüntüleme: 15
  • inventory.png
    inventory.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 15
  • nothingillegalmotel.png
    nothingillegalmotel.png
    4.5 MB · Görüntüleme: 15
  • soa.png
    soa.png
    4.9 MB · Görüntüleme: 16
  • paletomotel.png
    paletomotel.png
    3.9 MB · Görüntüleme: 16
Uzun zamandır aradığım güncel scriptleri olan bi sunucu, hem yaşı yüksek ve iyi rol yapmasını bilen bi ekiple oynuyorsunuz. Yöneticiler sürekli sunucuyu geliştirmek için uğraşıyor ve rol paslıyor çok güzel roller dönücel burda çook

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz sadece.

Oynadığım en kaliteli sunuculardan biri 0 kasma yüksek fps mükemmel bir yer.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz sadece.

Yönetim ekibi ve kaliteli ortamını geçtim güncel ve sıkıntısız scriptleri yeter be . Emeği geçen herkesin emeğine sağlık umarım hakketiğiniz yerlere en kısa sürede gelirsiniz seviliyorsunuz.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, sizler için çalışıyor ve sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz sadece.

Cidden Yönetiminden Tutun Rolüne Sohbetinden Tutun Rol Pasına Çok Güzel Bir Sunucu İleride Daha İyi Olacağını Düşünüyorum En İyilere Girmemiz Dileğiyle HellsRP <3

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, sizler için çalışıyor ve sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz sadece.

İlgili Yönetim kadrosu ve bilgilendirmeler için çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok güzel sunucu.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz, sizler için çalışıyor ve sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!