Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Havefun Roleplay | Yakında Si̇zlerle

DFLHoveRe

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
29 Nis 2020
Mesajlar
62
Herkese merhaba!
Havefun Roleplay discord sunucusuna hoşgeldiniz. Burada insanların bir araya gelerek birbirilerinin fikirlerine ve düşüncelerine saygı duyduğu ve önem verdiği bir ortam oluşturma yolunda ilerlemekteyiz.Öncelikle burasının bir "Roleplay" sunucusu olduğunu söylemeliyim ve discordda bulunan herkes ücretsiz bir şekilde sunucuya başvurabilir.Bu konu ile Application Team ekibimiz gerekli özveriyi gösterecektir. sayıca fazla olduğumuz yönetim kadromuz ile birlikte bir çok farklı insanın farklı düşünceleriyle kurulan ve renkli bir ortam olan Havefun projemiz "Fivem türkiye'de" yapılan ve artık sıkılmış olduğunuz rollerin farkında olarak açtığımız bir sunucu olarak yerini alıyor ve senide aramızda whitelist oyuncu olarak görmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek istiyorum. Kısaca sunucu hakkında bilgi vermek gerekirse;sevilen scriptlerle donatılmış ve rol yapma anlamında insanları sıkmayan işleyiş ile sizin beğeninizi toplamayı bekliyoruz.

discord.gg/havefunrp


sdas.png
 


Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!