Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hangi firma daha iyi siz olsaydınız kimi tercih ederdiniz

lilrayn

Üye
FT Kullanıcı
Discord
discord.gg/ECAhJCzWbN
Merhaba güzel bir proje ile tekrardan fiveme dönmeyi düşünüyorum siz olsaydınız hangi hosting firmasını tercih ederdiniz ?

DF
adahost. Başka firmalara bakmam bile.

DF
keyubu.com

DF
türkiyedeki hiçbir firmayı önermiyorum hetzner,ovh,contabo, vultr :cool:

DF
Datafex Nedenini Söylim Başka Firmalar Gibi Seni Sunucu Açtığında Proxy Kullanmana Zorlamıyor. Ciddi Anlamda 7/24 Muhakkak Biri Discord Veya Site Üzerinden Aktif Olup Yardımcı Oluyor. Bir Çok Konuda Seni Bilgilendiriyorlar. Yüksek Korumaları Bulunuyor. Yani Bir Çok Firmaya Taş Çıkartır. Yurt Dışı projesi ise OVH Öneririm Frans'a Merkezli Diye Biliyorum ama Gayet Güzel.

DF
Datafex Nedenini Söylim Başka Firmalar Gibi Seni Sunucu Açtığında Proxy Kullanmana Zorlamıyor. Ciddi Anlamda 7/24 Muhakkak Biri Discord Veya Site Üzerinden Aktif Olup Yardımcı Oluyor. Bir Çok Konuda Seni Bilgilendiriyorlar. Yüksek Korumaları Bulunuyor. Yani Bir Çok Firmaya Taş Çıkartır. Yurt Dışı projesi ise OVH Öneririm Frans'a Merkezli Diye Biliyorum ama Gayet Güzel.
ama fiyatıda baya güzel biliyonmu :D

DF
Fiyat konusunda problem yok bir kaç firmada temel paketimi kurduğumda paketi içinden almışlar webhook'ları değiştirmemişler hala discorda geliyor güvenebileceğim güzel bir galiba sadece datafex

DF
Datafex

Belirtilen hizmeti sonuna kadar veriyorlar. Çokta ilgililer sadece VDS değil başka konularda da yardımcı oluyorlar.

Saat fark etmeksizin Muhammetle iletişime geçebiliyorum kendisi ilgili yaklaşıyor hızlı çözüm üretiyor.

F3D3R4LL F3D3R4LL ve EmreLutfi EmreLutfi 'ye teşekkürlerimi iletiyorum.

DF
Daha Öncesinde Çok Fazla Kez Datafex Makinalarını Kullandım. Bir Sorun Yaşamıyordum Tavsiye Edebilirim

DF
Fiyat konusunda problem yok bir kaç firmada temel paketimi kurduğumda paketi içinden almışlar webhook'ları değiştirmemişler hala discorda geliyor güvenebileceğim güzel bir galiba sadece datafex
Datafex'i Seçebilirsin Dediğim Gibi Bir Çok Konuda Yardımcı Oluyorlar. En Kolay Örnek Paket Kurdun Ama Anlamadığın Şekilde Bi Sıkıntı Çıkıyor Bu Konu için Dahi Senin Yanındalar. Şuana kadar bir çok müşterimi buraya yönlendirdim ki bir çok firmada kopmalar makinadan düşmeler yaşıyordum ama datafexte yaşamadım. ufak bir - yönü varmı var tabi. koruma sebebi ile bazı dosyaları indirirken yavaşlık çekiyorsun. ama bu konudada iletişime geçtiğinde sana yardımcı oluyorlar. yani - olan özelliğinide kapatıyor. Dosya Kopyalama Dediğin Gibi Bir Çok Firmada Var Ama Burda Yaşayanı Görmedim Duymadımda. O Yüzden Gönül Rahatılıhya Almanı Tavsiye Ederim.

DF
Fiyat performans olarak ben ipekhosting i tercih ediyorum desteklerı hızlı çalışıyor. sıkıntısız şekilde kulanıyorum. tavsiye ederim + olarak cpanelde host ile beraber veriliyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!