Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hakkımda Atılan İftiralara Yanıt Sahte Paket Olayı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanBerkKosava

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Bugün FiveMTürk Forumda Benim Hakkımda Atılmış Yalan İftiralara Cevap Vericem
@ovkdigital Denilen Arkadaş Bizden Discord SQL Sistem + Es extended-inf bir paket satın aldı paket ilk başta sıkıntısız olarak teslim edildi.Ama @ovkdigital'in Dev. Paketi Bozdu Bu Yüzden Paketi Tamamen Temizini Fixleyip Vermemiz İçin Yarın Sabaha Ertelendi Yarın Sabah İşlerim oldugu için akşam eve döndügüm zaman paketi upload edip tekrardan gönderim kendisine + olarak developer hizmeti bile karşılında paket sıkıntısız bir şekilde kuruldu paket arcade rp odaklı oldugu için detaylı olarak meslekler yada çok detaylı sc eklenmedi paketim @Viber sagolsun onun altyapısını kullananarak yaptım biliyorsunuzki piyasada en cok kullanılan altyapı @Viber'ın İnfinity m3 altyapısıdır paket karşı tarafa 185 TL Ödendi ve verilen hizmetler; Discord sql + Paket Dev. Hizmeti + Kendi AC Kuruldu Şimdi arkadaşlar biliyorsunuzki piyasada arcade tabanlı paketler genellikle 200 liranın aşasıgında olmaz olsa bile dev. hizmeti vs. ac felan karşılanacagını düşünmüyorum. ve sonrasında @ovkdigital PAKET Çok saglam şekilde karşılandı linkleri atıldı vs. sorunsuz bir şekilde paketi aldıktan sonra kendisi iade almak istedigini söyledi ve kabul etmeyince kendisinin polise gidicegini söyledi ama ne yazikki ben cocuk değilim ve bu işte 3 senedir varım ben referanss larımı belirttim şuan fivem liste benim paketimi kullanan 7 sunucu var neden bunlar şikayet yerine eyw kanka vs. diyip övüyorlar arkadaşlar dediğim gibi ben kimsenin 2-3 kuruşuna göz dikicek adam değilim bu foruma bakıp beni dinlediginiz için sizlere minnetarım bu dönemlerde kendinize çok iyi bakın :)

bazı akıllı arkadaşlara selam paketi aldıktan sonra iade isteyenler gibi :D

DF
ve referanslarımı yazmak isterim

RESPECT RP
SAGE RP
MAYWOOD RP
LYNWOOD RP
JUST RP
AMİACS RP

DF
:D paket saglam Mono Mono bunu sorun attıgınız linkleri kendi kurdu sql patlak paket bombos bumu saglam siz daha hic bir pakete standart bile veremediniz kim paketi bozdu :D xamp calısmayan sunucu nasıl paketi kurdunuz ? acaba ufleyerek mi sıkıntı yok aynı bu sekilde karakola cagırdıklarında analtırsın 3 senedir bu piyasada oldugunu bende 10 yıllık sırket sahıbıyım

DF
he bu arada paketi fixledim diyip tekrar aynı link atan zeki arakdasımız konuda mesajlar var burası millet bilsin seni ona göre iş yapsın ama unutma 185 tl adliyede görüştügümüzde daha fazlasını vermek isticeksin

DF
az araştırdım ovkdigital ovkdigital adlı arkadaşı
r10 hesabı falan da ticaretle dolu
yani ciddili kurum sahibiymiş ben kolpadır diyordum 53777

53776

dava açacam diyorsa açar gibi görünüyor bakalım sonunuz ne olacak çok merak ediyorum

fivemtürk > müge anlı birader aksini iddia eden daha şikayetler bölümünü okumamış demektir xD

DF
az araştırdım ovkdigital ovkdigital adlı arkadaşı
r10 hesabı falan da ticaretle dolu
yani ciddili kurum sahibiymiş ben kolpadır diyordum Ekli dosyayı görüntüle 53777

Ekli dosyayı görüntüle 53776

dava açacam diyorsa açar gibi görünüyor bakalım sonunuz ne olacak çok merak ediyorum

fivemtürk > müge anlı birader aksini iddia eden daha şikayetler bölümünü okumamış demektir xD
işte benim adımdan herşey ortada 186 tl için kata kulli yapacak biri degilim

DF
  • Beğen
Tepkiler: Dex
kanka birde güzelinden onay belgesini de at buraya ne işlem yapacaksan artık, ibret-i alem olsun xD
merak etme 185 tl alıcama 185 bin borcum olsun denecek hale gelecek ben iyi niyetli cok iyi yaklastım herkes ortada karalama ma vs oldugu sırf amacım bilinsin bosuna almayın miiletin yazılımına 1-2 ayar yapıyor benim diye satıyor bide :D

DF
ovkdigital ovkdigital Hiçbir şey yapamazsın sipariş teslim edildi daha önce iade yapılmıyacagına dair söylendi ve + olarak kendini çok akıllı sanıyorsun ama değilsin paketin linkini attıktan sonra tek iade istiyen akıllı sensin :D

DF
ovkdigital ovkdigital Hiçbir şey yapamazsın sipariş teslim edildi daha önce iade yapılmıyacagına dair söylendi ve + olarak kendini çok akıllı sanıyorsun ama değilsin paketin linkini attıktan sonra tek iade istiyen akıllı sensin :D
Fatura kestin mi? Vergi levhan var mı? bunları dava açınca soracaklar. ;)

DF
?? bu arkadaş Zeki sanırım bir çalışmıyor paket hadi devlet ona bakmaz paket ne tescilin var mı sözleşme var mı fatura varmı vergi levhan var mı ? 1 iade yapmadığınız nitelikliden 2 maliyeden ceza alıcan 185 TL benim hayatımda birşey değişmez ama sende şok şey değişir ?

DF
aha beleş paket çökün çökün sdnmfgskdf
valla başınıza bela alırsınız siz 1 saate daha iyisini yaparsınız :D işte arkadasın verdigi linkler ortada biri yazsın kurup bakalım sorunsuz mu hep beraber görelim bende eyvallah diyim hata bende ben 185 tl için bunları yapıyorum refini + tradesini veriyim uyarımı alıyım hodrimeydan :D

DF
Paketinin fiyatı 185 tlmi

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!