Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hakan Onur Morkaya Fivem Patreon lisans key dolandiriciligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

realbyf

Üye
FT Kullanıcı
Hakan Onur Morkaya adlı sahıs FiveM Element Club Argentum 15 dolarlır keyi asıl aliriz diye sorunca ben alirim siz bana bankamatikden atmanız yeterlidir obur aya 2-3gun kala siz tekrar atarsınız dedi..
Sonra bunun saıl yaptigi kendi hesabindaki key yerine bizim ipimizi ekleyip oyle haksız bir sekilde 15 dolarlik key ladim diye yalan soylemesidir

Sonra biz parayi atinca 9 gun sonra bida atacaksin dedi ve biz itiraz edince banladı konusmaların ss i ile anlarsiniz

Bu arkadas hep bizden paramizi alip hemde kendi hesabini altina ekleyip lisans keyi bize atiyo bide bizi tehdit ediyor..

Ucuza kaçmaya çalışmayın sizde. FiveM akıllansa da bu hakan gibi ibnelere fırsat vermese keşke.

Bu arkadaşın daha önceden de çok fazla şikayeti bulunmaktadır. Dosya satışından çok fazla insanı mağdur ettiğini ve sürekli bir tarafları kötüleme çabasında olduğunu biliyorum. Forum adresimizde onu bulundurmadığımız için herhangi bir yaptırım uygulayamıyoruz bu arkadaş ile çalışacak arkadaşlara sadece dikkatli olmalarını dileriz.

30 yaşımdayım diyip 2 sene önce liseden mezun olan kişi. 75 tl değerindeki 15dolar patreon ödemesi için 102 tl isteyen kişi... Acınası durumlar işte

Ucuza kaçmaya çalışmayın sizde. FiveM akıllansa da bu hakan gibi ibnelere fırsat vermese keşke.
Üstadım ucuza kaçmaktan çok pahalıya koşmak bu, 85 tl'lik ödeme için 102 tl istemek nedir? koy 5 tl kâr kardeşim, anlarım hadi de 17 tl kâr koymak ne?

Bu arkadaş platformda yaklaşık 1 sene önce (Anatolia-İstiklal-Turkuaz) Sunucuları tarafından ifşa edilmiştir. Kendisi yüksek safhâda dolandırıcıdır ve hırsızdır emek hırsızı. Milletin yaptığı sistemleri kendim yaptım diyerek gösterip piyasada yer bulmaya çalışan biridir. O yüzden itibar etmeyin

2019'da yazmışım 2021'de tekrar yazayım. HAKAN ONUR MORKAYA adlı arkadaş dolandırıcıdır bana ait sistemleri kendi kodlamış gibi bir çok insana satmıştır. Yaptığı forumdan aldığı dosyalara bile destek vermeyi beceremeyen bir dolandırıcıdır. Yaklaşık olarak Fivem üzerinde +100 dolandırıcılık başarısı olan bir şahsiyettir. (PARASI BITTIKCE GELIP MILLETI DOLANDIRIR GIDER). Kendisiyle alakalı 4 yıl öncede bir manifesto gibi bir şey yayınlayıp tüm discordlarda paylaşmıştık. 2017'den gelen tayfa net bir şekilde bilir. Kendisi sabah sularında bizi tehdit etmiş dava açacağım diye Fivemturk.com 'un sahibiyim bunları topluluğum dolandırılmasın diye net bir şekilde söyleyebilirim. Dava açacak insanlara da firma bilgilerimi bırakayım.

Bak bu vergi levham;

45527

Bak buda resmi BTK onayım;

45529

Elinden geleni ardına koyma dolandırdığın kanıtlar hala elimde duruyor ve dolandırdığın kişiler arasında hala müşterim olan ve ifade verebilecek samimiyette olduğum insanlar var. Nitelikli dolandırıcılığı küçümseme !

Şimdi konu yorumları kapalı olduğu için sizin söyleyeceklerinizi cevaplayayım;

Bir Yönetici Niye Böyle Bir Yazı Yazar ?

Şimdi, öncelikle arkadaşı anlatayım. Bu arkadaş 2017 zamanından beri insanları dolandırır. Dolandırmak nedir mesela ne yapıyor da dolandırdığını ima ediyoruz ? Öncelikle buraya daha fazla kanıt atmak isterdim fakat önceki hesabımı kapattığımdan ötürü sadece dolandırılan insanlarla arasında ki konuşmalara sahibim bu da kvk'Ya gireceği için paylaşamam. Kişi bundan 2 yıl önce 100 TL 'ye bağış altında paket satıyor. Nasıl yapıyor bunu siz benden paket almıyorsunuz bana bağış yapıyorsunuz hediye olarak paket veriyorum diyor ki bu başlı başına bir suç bununda kanıtları mevcut. Benim o sıralar piyasada olmadığı için kodladığım 3 günde meydana gelen dandik bir node.js panelim var bunu benim sattığım bir yerden alıp 300 TL'ye kendi paketinin 3 katına satmaya başlıyor :D 1 dosyayı her neyse bunu da geçelim bu normal bir şey, bunu kendisininmiş gibi gösterip insanların algısıyla da oynuyor. Ben o sıralar çok fazla satış yapıyordum, ve bana gelen insanların 4-5 tane yakınması vardı. Yok hakan onur beni dolandırdı, yok kafkas beni dolandırdı, yok x kişi beni dolandırdı. ISTISNASIZ piyasada dolandırıcılık yapmış ve bana bundan muzdarip gelen tüm müşterilerimi dolandıranları PİYASADAN YOKETTİM. Ne gerekiyorsa yaptım yok etmek için. Sonunda burada insanları dolandıramayacakları konuma getirdim. İtibarlarını yok ettim. Peki ben bunu yapmasaydım şuan fivem bu şekilde hizmet veriyor olur muydu ?

Yukarıda dediğim şey gerçektir arkadaşlar. Ben 2017'den beri 1000'den fazla başarılı satış yapmışımdır. Hakkımda bir çok şey diyen oldu. Yok federal saldırıyor. Yok federal bunu yapıyor. Bir kişide bana çıkıp federal beni dolandırdı diyemedi. Diyemez'de herkesin hakkını göz ettim. Diğer söyledikleri şeylerde yanlış kişilerle arkadaşlık yaptığım için benim üzerime yapışan bir etiket. Kurtulması çok zor bir etiket ama beni gerçekten tanıyanlar bilir ki piyasayı düzene oturtmak için elimden geleni yaptım.

Şimdi bazılarınızda diyecek ki sen bunu rekabeti bitirmek için yaptın insanları düşündüğün değil ?

Bunu da anlatayım rekabeti bitirmek gibi bir niyetim evet başlarda vardı. Forumu satın alarak bunun baya bir önüne geçtim. Hosting şirketi açmıştım ve bu şirketi tek el'e düşürmek istiyordum. Amacımda diğer firmaların cidden dolandırıcı olduğuydu. Yani en azından beni dolandırmış olmalarıydı ve dosyaları çalıyor olmasıydı. Bunu önlemek adına tek ele toplamak istiyordum. Maalesef başaramadım ve yaklaşık 3-4 ay önce forumda ki hosting konularını bile geri açtım. Şuan hali hazırda anti-hile, fivem paketi, sunucu, ts3 bir sürü şey satıyorum ama yeri geldiğinde herkese yönlendiriyorum. Bunun en büyük örneği de rakip foruma sahip arkadaşım var aynı şekilde o da paket satıyor en az 3 kişi yönlendirmişimdir o paketi tercih etmesine işi hakkıyla yapana hakkını vermekteyim.

AMA BU ŞAHSIYET DOLANDIRICIDIR. TEKRAR PIYASAYA GIRMEYE ÇALIŞIYORMUŞ ITIBAR ETMEYIN. BIR ŞEY ALMAYIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!