Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Hacker Rolü Yapabileceğim Sunucu Arıyorum

zVineatic

Üye
FT Kullanıcı
Discord
zVineatic#2527
Bazı FiveM sunucularında hacker rolü yapmıştım ancak son sunucumdan bu yana FiveM'e ara vermiştim. Bu aralar tekrar başladım ve hacker rolü yapabileceğim sunucu arıyorum. Yapacağım rolle hem legal tarafa (PD vb.) hemde il-legal tarafa rol paslayabilirim. Telefondan (eğer varsa) Dark Chat gibi uygulamalarla insanların işlerini (aradığı kişinin konumunu telefon numarası ile bulmak, araç kaçırmak vb.) para karşılığı halledebilirim bu şekilde insanlar ile etkileşime geçebilirim.

DF
Bazı FiveM sunucularında hacker rolü yapmıştım ancak son sunucumdan bu yana FiveM'e ara vermiştim. Bu aralar tekrar başladım ve hacker rolü yapabileceğim sunucu arıyorum. Yapacağım rolle hem legal tarafa (PD vb.) hemde il-legal tarafa rol paslayabilirim. Telefondan (eğer varsa) Dark Chat gibi uygulamalarla insanların işlerini (aradığı kişinin konumunu telefon numarası ile bulmak, araç kaçırmak vb.) para karşılığı halledebilirim bu şekilde insanlar ile etkileşime geçebilirim.
Hala geçerli mi

DF
Exe role playa gelebilirsin çok detaylı ve kapsamlı hacker job umuz var

DF
Konu hala geçerlidir. Discord kullanıcı adım Amoravis#5981
Sunucuya kayıt olurken zorluk yaşamamak ve istediğim rolü elde etmek tek temennim. Detaylar için seslide konuşabiliriz.

DF
Son düzenleme:
ZONERP
Merhabalar. Sunucumuzu yeni açtık. Hard-normal arası bir sunucu hedefindeyiz. Sosyal rollerin ağırlıklı döndüğü, illegalin bile rollü ve kaliteli döndüğü, gerekmedikçe gunrp’ye başvurulmayan bir sunucu olma peşindeyiz. İceride kemik kitle oluşturuyoruz. Gereksiz racon, low rp yapan insanları sunucumuzda barındırmıyoruz. Kullandığımız bütün urunler lisanslı olduğu icin fps alışımız gayet sağlıklı. Saatlerce süren sesli destek sistemi yerine ticketli destek sağlıyoruz. Sizleri de sunucumuzda görmekten mutluluk duyarız.

DF
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra FiveM'e tekrar başlama kararı aldım, aradan baya bir vakit geçti paslanmış olabilirim. Davetlerinize açığım ama lütfen sırf davet etmek için davet etmeyin. Lafınızın bir temeli olsun. Kimi davet etsem kardır diye sunucu arayan herkese davet atan tiplemelerden uzak durmaya çalışıyorum. Konu hala açık kısaca.

DF
Discord Kullanıcı Adım : Gunter#1222
Eğer değiştirdiysem ID : 491511448632033280

DF
Düşünürseniz bekleriz.

DF
Düşünürseniz bekleriz.
Saygısızlık olarak algılamayın ama sormak zorundayım. Sırf üye çekebilmek için atılmış bir davet mi bu yoksa teklifimi gerçekten oturup düşündünüz mü?

DF
sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız scriptlerin hepsi güncel ve rolü yüksek kalitede yaşıyorsunuz sunucu hard rp tabanlı sosyal ağırlıklı bir sunucu

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!