• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Paket [GÜNCELLENDİ] EMİNV1.1 | 300TL | İNFİNİTY | 1.60 RESMON | GÜNCEL SCRİPTLER

Eminnn

Emin Dev
VIP Üye
20 May 2020
307
55
123
24
Merhaba Arkadaşlar

EminQbus V1 olarak ilk çıkardığım pakedin üzerine css değişiklikleri yeni scriptler ve daha iyi optimizasyon yaparak oluşturduğum EminQbusV2 Pakedimi satışa çıkartıyorum.
Paket V1 final altyapı kullanmaktadır.

Paketi alan kişilere gereken desteği 1 hafta içinde vererek elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.(Bazen çalıştığım için aksatabiliyorum.)
Sizlerin eklemek istediği scriptleri özel olarak ekleyip çıkarma yapıyorum.

Şimdi gelelim Paket tanıtımına
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

QBTOESX ENVANTER | Envanterimizde göze hitap edilmiş 2 css bulunmaktadır, envanterimiz 120 kişiye kadar satın alınan kişiler tarafından test edilmiş ve bir kaç sorunla karşılaşmıştır bunun üzerine eklemeler yaparak gerekli döngüleri ayarlayarak optimizesi ayarlanmış ve 120 kişide tekrar teste konulmuştur ve sorunsuz çalıştırılmıştır.

65119

65120

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdi Sunucumuzda Bulunan Telefonumuzun Tanıtımı ve Önizlemesine geçelim.

QBTOESX TELEFON | Telefon altyapısı olarak Qbtoesx kullanmaktayım fakat üzerine css değişiklikleri yaparak daha göze hitap edilen hale getirilmiş ve yeni detaylar eklenmiştir. Telefon Test edilerek çalışırlığına göz atılmış ve bir çok oyuncu tarafından onaylanmıştır.

65121
Telefon Css'ini beğenmeyenler için 2. ihtimal
65123

Gelelim Karakter Ekranına

Karakter Ekranı 4'lü slot ile ayarlanmış 2. karakter için hex izni gerekecek şekilde düzenlenmiştir. Css Bakımından Kafirp baz alınarak bir arkadaşıma yaptırılmıştır.

Karakter Ekranı

65122

Detay

Target belli başlı yerlere entegre edilmiştir.

65129

Ui Heryere entregre edilmiştir.
65126

65128

65127

65125

Legal Meslekler
Legal mesleklerde daha çok oyuncuları ortak yerde toplayan rollerden uzaklaştırmayan scriptler seçilmiş ve ona göre kısıtlamalar yapılmıştır. Legal meslekleri elimden geldiğince az ve öz tutarak insanları role girdiklerinden sağa sola dağıtmaktansa birlikte iş yapabilecekleri ve rol çevirebilecekleri şekilde ayarladım.
Legal meslek olarak bilinen mesleklerimiz şunlardır.

Pizzacılık Görüntüleri |
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

Kargoculuk Görütüleri |

Balıkçılık Görüntüleri |

Odunculuk Görüntüleri |

Madencilik Görüntüleri |

İllegal olarak pakedi satın alan kişilerin isteğine seçenekler sunarak ekliyorum çünkü herkesin illegal zevki farklı oluyor elimde çok fazla script olduğu için kişilerin istekleri doğrultusunda ilerlemeye tercih ediyorum.
Soygunlarda illegal sayıldığından onların görsellerini paylaşıyım

( Görüntüde olan Tüm soygunlar birbirine bağlıdır ooc olarak fazla anlatmadan üzerinden geçicek olursak level sistemi mevcuttur oyuna giren bir kişi direkt market soyamaz en küçük illegaller sizlere level kazanmanız için xp verir.)

Soygunlar |

-

Mücevher soygunu olarakta herkesin bildiğini kullanıyorum ondan dolayı görüntü eklemedim.
Gelelim Küçük ayrıntılara

Tabletler |
-

Dispatch |

Gps |

Toptancı |

Metalı Anahtar |

Can-Araç Hud |

Karakol |

Depo |

Nalbur |

Görsel olarak eklemediğim küçük tatlı sistemlerde mevcut satın alan arkadaşlara tek tek tanıtılacaktır.

Resmon |
65124

Test Makinası Vardır
Fiyat : 300TL Pazarlık yapıyorum.
Discord : Emin#2992

GÜNCELLEMELER YORUM KISMINDA.

DF

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

RA1DER

FT Kullanıcı
5 Tem 2020
1,273
184
258
Discord
'ra1der#0399
env css'i paylaşsana la kanki

+rep bu arada

DF
Son düzenleme:

Eminnn

Emin Dev
VIP Üye
20 May 2020
307
55
123
24
Güncelleme : 62142

+ | Resmon değeri düşürüldü.
+ | Araç ve Can Hudu Değiştirildi.

62143

DF

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 5, Ziyaretçi: 3)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!