Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Günlük Meslek Değiştirme Limiti

severus07

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, ben günlük meslek değiştirme limiti koymak istiyorum. Yani bir oyuncu mesleği aldığında artık o gün içerisinde tekrar meslek değiştiremesin. Bunu fivem forumda sorduğumda aşağıdaki cevabı aldım. Sanki işini bilen biri olana basit gibi görünüyorda ben nasıl yapacam bilemedim. Saat olarak daha fazla zorlar saat değilde tarihe bağlı olsa daha güzel olur mesela bugün ayın 18 i, bugün meslek alan biri tekrar meslek almaya çalıştığındaki gün ile eski aldığı gün arasında 1 veya daha fazla gün olursa meslek almasına izin ver şeklinde fonksiyon yazılması lazım sanırım, ama bu tarihi database ye nasıl gönderecez, bu kod o günün tarihini nasıl bilecek vs bunlar çok kafamı karıştırıyor ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? Bu günlük meslek değişimi limiti koyabilmem benim birçok konuda önümü açacak. Limit olmadığı için birçok şeyi yapamıyorum. Eminim bu forumdaki diğer arkadaşlardanda birçok kişi bundan faydalanacaktır.

1983

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!