Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

GTA VI İlk Tanıtımı Yayınlandı! Sizce Nasıl? 🎮🚗

Kabal

Full-stack Developer
Admin
Web sitesi
emirkabal.com
Discord
emirkabal

Merhaba FivemTürk ve GTA severler! Uzun süren bekleyiş sona erdi, Rockstar Games'in merakla beklenen oyunu GTA VI'nın ilk tanıtımı nihayet sızdırıldı yayınlandı! Hadi gelin, bu heyecan dolu anı birlikte değerlendirelim.

🌆 Görsel Şölen

Tanıtım fragmanı, beklenenin ötesinde bir görsel şölen sunuyor. Şehir atmosferi ve detaylar, GTA VI'nın serinin önceki oyunlarına nazaran ne kadar ileri gittiğini gösteriyor.

🗺️ Geniş Açık Dünya

Yeni oyunda keşfedilecek dev bir harita ve dolu dolu görevlerle şekillenen bir hikaye bizi bekliyor. Ancak, fragmanın hikaye hakkında sınırlı bilgi vermesi, daha fazla detay bekleyişimizi artırıyor.

❓ Sorular ve Beklentiler

Fragmanla birlikte bazı soru işaretleri de ortaya çıktı. Hikaye nasıl şekillenecek? Hangi temalar işlenecek? 2025 yılında çıkacak olması, beklentileri nasıl etkiliyor?

🤩 Heyecan ve Beklenti

Tanıtım, Oyuncu topluluğu içinde büyük bir heyecan yarattı. Rockstar Games'ten gelecek detayları dört gözle bekliyoruz. Umarız, beklentilerimizi karşılayacak bir oyun bizi bekliyordur.

📅 Beklenti Tarihi

Oyunun çıkış tarihi 2025 olarak söyleniyor ve diğer detaylar konusunda daha fazla bilgiyi beklerken, hep birlikte FivemTürk topluluğu olarak GTA VI dünyasına dalma hazırlıklarımızı yapabiliriz!

Peki ya sizin düşünceleriniz neler? GTA VI hakkındaki beklentileriniz ve ilk izlenimleriniz neler? Konuşmamıza katılın ve hep birlikte bu heyecana ortak olalım! 🚁🌟

Artık tüm oyunlarda bu oluyor fakat Rockstar Games böyle bir hata yapmaz sanırım (en son cs2 yapmıştır :p) fakat nedense böyle yenilikçi oyunlar beraberinde birsürü hata getiriyor *ki daha oyun çıktığı zaman sadece Playstationa gelecek, şahsi fikrim olarak kesinlikle büyük bir açık ile PC'ye çıkartılacak çünkü bana göre optimizasyonu yapamadılar ps5 gibi daha yeni ve performans sistemler için zorlamaz zaten o amaçla yapıldı ve bizlere göre onlarda maliyeti daha ucuza gelir Rockstara göre ilk ps mantıklı. Bizlere göre ise zaten ekonomimiz çok kötü ekstra bekleyip oyunu oynayamamak bana koyacaktır.

Söyleyeceklerim bu kadar daha Fivem ve online kısmı için bir fragman gelmedi ikinci fragmanda görüşürüz.

10 yıl sonra böyle bi trailer'ın beklentiyi karşılamadığını düşünüyorum youtube'da yapılan GTA6'nın fake videoları bile daha fazla gerçekçi duruyor umarım yanılıyor olurum ama gördüğüm kadarıyla senaryolar üstüne çalışılmış gibi duruyor..

oyunun grafiklerine kötü diyen, dalga geçen veya beklentiyi karşılamadı diyen iqless şahıslara soruyorum gerçekten şu oyundan daha iyi grafikli bir oyun var mı şuan piyasada? hadi var diyelim, bu fizik motorunda, açık dünyasında ve daha bir çok özellik ile yarışabilecek bir oyun var mı? yani ben anlamıyorum insanların bu kadar overhyped olmasını.

rdr2 grafiklerini zaten geçmiş, önceki gta oyunundaki gibi textureların, karakterlerin plastik görünümü artık yok. günümüz için fazla fazla yeterli grafiklere sahip ve daha üstü şuan yok. hele birileri gidip gta 5 grafik modu indirilmiş hali yazıyor şaka gibi.

Yıl 2023, Hatta 2024 diyelim. GTA V'ın Üzerine Oyun Yok. Hangi Açıdan Bakarsan Bak.
Beklentiyi Karşılamamış olabilir çünkü daha ilk Trailer.
Ayrıca Her Sahneyi Tek Tek Durdurup İncelerseniz, Gerçekten Dünyanın En İyi Oyununun Geleceğini Anlarsınız.
Aşırı Fazla GTA Hayranı Değilim, Hatta San Andreas, 3 ve 4'ü Doğru Düzgün Oynamadım Bile. Fakat fiyatı ne olursa olsun yine de alıcam.
Yine de ne olur ne olmaz diye trailer 2, belki 3 ve gameplay'i beklemek istiyorum. Belki ilk trailerda gösterilen kalabalığın 3'te 1'i bile yoktur, npc'ler yine maymundur..

Yıl 2023, Hatta 2024 diyelim. GTA V'ın Üzerine Oyun Yok. Hangi Açıdan Bakarsan Bak.
Beklentiyi Karşılamamış olabilir çünkü daha ilk Trailer.
Ayrıca Her Sahneyi Tek Tek Durdurup İncelerseniz, Gerçekten Dünyanın En İyi Oyununun Geleceğini Anlarsınız.
Aşırı Fazla GTA Hayranı Değilim, Hatta San Andreas, 3 ve 4'ü Doğru Düzgün Oynamadım Bile. Fakat fiyatı ne olursa olsun yine de alıcam.
Yine de ne olur ne olmaz diye trailer 2, belki 3 ve gameplay'i beklemek istiyorum. Belki ilk trailerda gösterilen kalabalığın 3'te 1'i bile yoktur, npc'ler yine maymundur..
insanlar cidden gereksiz bir ön yargı ve yanlış bakış açısıyla yaklaşıyor fakat farkında değiller ki bu grafiklerin, oyun motorunun, fiziklerin ve daha nicesinin üstüne bir oyun yok.

Bazı algı sorunu olan arkadaşlar konuyu farklı yere çekmeye çalışıyor galiba neyse bilal'e anlatır gibi anlatmak gerekiyor sanırım.GTA6 Kötü demiyorum ve bunu benim söylemem birşeyi değiştirmez hiç kuşkusuz dünyanın en iyi oyunu olabilir tıpkı RDR2 gibi bu konuda zaten şüphem yok.Yaptığım yoruma gelirsek GTA5 ile arasındaki görsel farkını yorumladım çünkü 1.30 saniyelik bi trailerdan bahsediyoruz ve işin komik tarafı bazı arkadaşlar GTA6da takılıp gelmiş gibi kendinden emin yorumlar yapmış arada tam 10 yıl gibi bi fark var ve GTA5 ile GTA6 arasında çok fazla bir görsel farkı göremedim tamamiyle bundan bahsediyorum.

Dünyanın en iyi Grand Theft Auto oyunu olacağından eminim ama şu an kanıtlayamam.
Özellikle ben Grand Theft Auto oyununda en çok istediğim şey ise uzayda gezinebilmek,gezegenleri keşfedebilmek vb lakin gerçek dünya gibi bir oyun yapılsa çok sistem gereksinimleri ve çok alan isteyeceğinden şüphem yok.

LUCIA & JASON iki ana karakterden en büyük fark birinin kadın karakteri olması farklılık açısından iyi çünkü hep erkek karakterlerle oynadık.
Ayrıca Grafiklerde çağ atlamış ve fizik motorunun iyi olacağından şüphem yok temennim Grand Theft Auto IV'deki araba ile çarpınca ön camdan fırlama lakin bunun sebebi IV'de emniyet kemeri sistemi olmadığından. VI'de emniyet kemeri sistemi olmalı ve takılmadığında ön camdan IV'deki gibi ön camdan karakter fırlamalı ve NPC'lerin ayağına sıkınca da IV'deki gibi sakatlanmalı. Kısaca IV'deki fizik motoru "V"den kat kat daha iyi. VI'de fizik motorunu umarım unutmazlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!