Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber GTA 5'TE KENDİ SİNEMATİK FİLMİNİ YAP

Joshb666

Üye
FT Kullanıcı
Başlangıç
Merhaba Arkadaşlar uzun bir süredir cinematic ile ilgileniyorum ve bir çok sunucuya video tasarladık sahneler yaptım, ve artık bir tutorial şeklinde ilerlemek istiyorum belki yapmak isteyenler vardır veyahut nasıl yapıldığını merak edenler olabilir beni bile çok yoruyor belli bir süreden sonra uzun uzun sahnelerin yaratılışı vb.

Amaç
Konumuza girelim arkadaşlar ilk video kurulum olacak sadece bir sonraki videoda, sinematik sahnelerin yapılışı v.ss olacak takipte kalmanızı rica ediyorum eğer ilgileniyorsanız güzel şeyler olacak bakalım bir çok özel ayarlar v.s göstereceğim güzel sahneleri hep birlikte yapalım, ya da bana sinematik yaptırmak istiyorsanız sanırım burda paylaşmak yasak discord adresim video içerisinden bulabilirsiniz fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Info
Tüm Gerekli Dosyaları Video İçerisinde paylaştım ve ihtiyacınız olan her bir şeyi arkadaşlar kontrol etmeyi Unutmayın.

Benim Hakkımda
Kendim Hakkında Bilgi Ben Daha çok video yazılım programlarıyla ilgilenen biriyim, boş zamanlarımda böyle içerikler üretiyorum..

Sinematik Konum

Arkadaşlar ilk videoda unutmuş olduğum iki dosya var tüm dosyaların çalışması için gerekli olan dosya bende daha önceden kurulu olduğu için göstermeyi unutmuşum;
Scripthook. Scripthook
Bu linkleri indirirseniz tüm modlar sıkıntısız çalışacaktır.

DF
Son düzenleme:
Yeni video eklenmiştir, iyi izlemeler;
Arkadaşlar unutmuş olduğum iki dosya var onları burayada bırakıyorum yani neden çalışmadı demeyin gerçekten şimdi izleyince tekrar aklıma geldi bu dosyalar çok önemli bunları direkt gta5 kurulu olan kısma atınız
Scripthook.
Scripthook

DF
Son düzenleme:
Arkadaşlar güzel bir ilgi gelirse video çekimlerine devam edeceğim, uzun bir seri olacak

DF
Sinematik video yapmak isteyenler videoları takip edebilir zamanla yeni içerikler gelecektir burdan bekleyenlere duyurulur.

DF
bi sorum olucaktı şimdi normal gta 5 de f1 basıp kayıt alınıyor daha sonra rockstar dan editliyorsun.
Ama Bu fivem de nasıl kayıt alıcaz onun için ayrı bir script mi gerekmekte. fivem de sinematik yapıcam arkadaşlarla

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!