Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [GPhone] Çok Yakında Devrim Niteliğinde Yeni Bir Telefon!

bmathers35

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar, yaklaşık 2 haftalık uğraşlarım sonucunda aşağıdaki gördüğünüz kadar aşama kat edebilmiş ve dünyada olmayan özellikleriyle qb altyapılı en gelişmiş telefon scriptiyle karşınızda olacağım. Şimdilik oyun içi ekran görüntüleriyle vizyonumun ne kadar geniş olduğunu ve neler yapabileceğimin farkına varmanızı istedim. Ek olarak altını çizerek söylüyorum gerçekten telefon geliştiren arkadaşlar bu konudaki görselleri dikkatlice incelesinler, rekabet etmeyi severim :).

Bu yaptıklarım sadece günde bir kaç saatimi ayırarak 2 haftadır uğraştığım bir telefondur ve bu görsellerde gördüğünüz sadece bu telefonun %10'luk bir kısmı diyebilirim. Telefon bittiği zaman ilk tanıtımını ve satışını kendi discord sunucumda başlatacağım. Telefonun gelişimini takip etmek isteyen arkadaşlar imzamda bulunan discord sunucusuna katılabilir.

56433 56434 56435 56436 56437 56438 56439 56440 56441 56442 56443

Piyasadaki telefonlar arasında görüp görebileceğiniz en gelişmiş Instagram uygulamasından bir kaç ufak görüntü:
56444 56445

Bu arada arkadaşlar belirtmek istiyorum bu bildiğiniz düz lua ile yazılmış aşırı basit instagram uygulamasına benzemez, şuan detaylarını fazla paylaşmayacağım fakat telefon bittiği zaman gerçekten görüp görebileceğiniz en gelişmiş telefon olacağının garantisini verebilirim.

Herkese iyi çalışmalar diliyorum, yorumlarınızı bekliyorum.

Herkese selamlar, yaklaşık 2 haftalık uğraşlarım sonucunda aşağıdaki gördüğünüz kadar aşama kat edebilmiş ve dünyada olmayan özellikleriyle qb altyapılı en gelişmiş telefon scriptiyle karşınızda olacağım. Şimdilik oyun içi ekran görüntüleriyle vizyonumun ne kadar geniş olduğunu ve neler yapabileceğimin farkına varmanızı istedim. Ek olarak altını çizerek söylüyorum gerçekten telefon geliştiren arkadaşlar bu konudaki görselleri dikkatlice incelesinler, rekabet etmeyi severim :).

Bu yaptıklarım sadece günde bir kaç saatimi ayırarak 2 haftadır uğraştığım bir telefondur ve bu görsellerde gördüğünüz sadece bu telefonun %10'luk bir kısmı diyebilirim. Telefon bittiği zaman ilk tanıtımını ve satışını kendi discord sunucumda başlatacağım. Telefonun gelişimini takip etmek isteyen arkadaşlar imzamda bulunan discord sunucusuna katılabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 56433Ekli dosyayı görüntüle 56434Ekli dosyayı görüntüle 56435Ekli dosyayı görüntüle 56436Ekli dosyayı görüntüle 56437Ekli dosyayı görüntüle 56438Ekli dosyayı görüntüle 56439Ekli dosyayı görüntüle 56440Ekli dosyayı görüntüle 56441Ekli dosyayı görüntüle 56442Ekli dosyayı görüntüle 56443

Piyasadaki telefonlar arasında görüp görebileceğiniz en gelişmiş Instagram uygulamasından bir kaç ufak görüntü:
Ekli dosyayı görüntüle 56444Ekli dosyayı görüntüle 56445

Bu arada arkadaşlar belirtmek istiyorum bu bildiğiniz düz lua ile yazılmış aşırı basit instagram uygulamasına benzemez, şuan detaylarını fazla paylaşmayacağım fakat telefon bittiği zaman gerçekten görüp görebileceğiniz en gelişmiş telefon olacağının garantisini verebilirim.

Başarılı :D Bir an kendi yaptıgımız telefon sızdırıldı sandım yüregime indi baya benziyor :D

paylaş kullanalım yorum yapalım :D böyle rs,esimlerle olmuyor be yiğidim :D

güzel gözüküyor instagramın css'i geliştirilebilir bence

Ekli dosyayı görüntüle 56433Ekli dosyayı görüntüle 56434Ekli dosyayı görüntüle 56435Ekli dosyayı görüntüle 56436Ekli dosyayı görüntüle 56437Ekli dosyayı görüntüle 56438Ekli dosyayı görüntüle 56439Ekli dosyayı görüntüle 56440Ekli dosyayı görüntüle 56441Ekli dosyayı görüntüle 56442Ekli dosyayı görüntüle 56443

Ekli dosyayı görüntüle 56444Ekli dosyayı görüntüle 56445

discord adresiniz nedir telefon ile ilgili sizinle konuşmam gerekiyor

/

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!