Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

GERÇEKÇİ KAZA EFEKTİ EKRAN KARARMASI VE SARHOŞ EFEKTİ

• Konbuyu başlatan cylex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 5K

cylex

Developer
FT Kullanıcı
Discord
cylexdev
Forumda birkaç kişinin bu scripti aradığını gördüm. Script salty_vehicleblackout 'un editlenmiş halidir.
İsterseniz config.lua içinden ekran kararma süresini, hangi hızla çarptığında ekran kararması başlasın vs ayarlayabilirsiniz.
Kaza sonrası ortalama 20-25 saniye ekran kararır ve gözleriniz kapanıp açılmaya başlar. Ekrandaki renkler değişir ve araçtan indikten sonra karakteriniz sarsıla sarsıla yürür. Sarhoş efektiyle aynı. Script tamamen bana ait değildir.

Ses efekti de olsun diyorsanız Interactive Sounds scriptini kurmanız gerekiyor.
Interactive Sounds:
Kurduktan sonra InteractSound\client\html\sounds içine crash01.ogg dosyasını atmanız gerekiyor.

Script Indirme linki :
Virustotal link:

Video önizleme :

Son düzenleme:
Vay be sağol,denerim yarın.En ufak kazada bile bu duruma geliyorsa kötü bence.Şiddetli kazalara göre ayarlanmışsa efsane.

Rol amaçlı Çok kullanışlı tebrikler

Çarpma sesinin çalışması için InteractiveSounds klasörünün içine crash01.ogg attıktan sonra resource.lua dan çektirmeyi unutmayın. Sesi biraz abartı ama isterseniz kullanabilirsiniz.

Karanlık süresini de ayarlamak için efekt kodundaki citizien.wait'i azaltın

Bende Çalışmadı Herşeyi Yaptım Olmuyor Araçla Bir Yere Çarpınca Ölünde Ekran Kararıyor

efekt kodundaki derken tam olarak adını söylersen daha tatlı olur :)

Çarpma sesinin çalışması için InteractiveSounds klasörünün içine crash01.ogg attıktan sonra resource.lua dan çektirmeyi unutmayın. Sesi biraz abartı ama isterseniz kullanabilirsiniz.
resource lua.dan nasıl çektircez sesi bilgi verme şansın varmı

Güzel Bir Paylaşım :)

bir yere çarptığın zaman ekran karardığı zaman başka yere ışınlanıyoruz çözümü var mı acaba?

Merhabalar bu scripti ekledikten sonra büyük res mi gerekiyor ? Bende çalışmadı da

Tamamdır scripti çalıştırmayı başardım fakat çok uzun sürüyor siyah ekran onu nerden kısaltabiliriz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!