Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Geliştirme Sürecinde]FiveM Admin Panel

rica ederim satış yapmadan önce burada bir demo paylaş ve zafiyet testi yapalım

video yeterli mi? kadirciğim, ticaret yapıyorsunuz burada. bu insanlar bu serverlere paralar döküyor, bir de geliyor ürününüzü alıyor. hiç bir şekilde zafiyet testi yapılamayacaksa, insanlar neden emeklerini riske atsınlar. ben senin için söylemiştim, ufak bir testle ürününü kanıtlayabilirsin.

Ayrıca panelden tüm üyelerin verileri bir anda çekmemelisin, mysql zaten fivem için yetersiz bir veritabanı inanılmaz yoruyorsun soketi. ufak sorgular yazmalısın, 10 20 satır çekmelisin.

Bir kaç gün içerisinde ücretsiz olarak paylaşacağım paket ile birlikte oyuncularla ilgili detaylı log ve web panel log sistemini paylaşmayı düşünüyorum, paylaşmak güzeldir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!