Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

GELİŞTİRİLMİŞ HACKERJOB | POLİSE BİLDİRİM GİDER | HACKER TABLETİ GEREKİR

ugurakay ugurakay polise bildirim gitmiyor ve para gelmiyor hack i başarılı yapınca mhacking yüklü.

DF
1813

Bildirim çalışıyor para olayını düzelttim tekrar indirip kurabilirsin

DF
911 emergency yazıyor polise çeviri misiniz

DF
Kardeş istersen adama direk sunucu bilgilerini at girsin düzenlesin ? Ücretsiz paylaşılmış işte en kolay şeyi bile değiştiremicekseniz adamı boğmayın boşa açmayın sw vs boğulursunuz altından kalkamazsınız bak ben size Söyliyim baştan. Yorumlarına bakıyorum hepsi alakasız gereksiz şeyler.

DF
Sa kardeş polise bildirim gitmiyor bende de onu naısl yapcaz hiç gelmedi bildirim acaba bişeyi yanlış mı yapıyom bu arada çok iyi paylaşmışın eline sağok kardeş

DF
Dayı seni uğraştırıcam ama Burkay#2389 dc den ekleyip tw yapma şansın varmı ben yapamadım hata aldım hep ugurakay ugurakay

DF
kapı açmayı halledemedim tüm scriptleri eklememe rağmen

DF
Ekledim fakat herşey sorunsuz bir sıkıntı var Kolay kredi kartını yapıyorum ondan sonra 15dk sonra diğerini yapabiliyorum ben şey istiyorum kolayı yaptıktan sonra diğerlerine yapabileyim hepsinin kendine özel süresi olsun bunu ayarlıyamadım 5 saatttir uğraşıyorum yardım edersen sevinirim ugurakay ugurakay

DF
Herşeyi Düzgün Yaptıgınız Takdirde Hacker Tabletinde HiçBir Sıkıntı Yok Yapan Kişinin Ellerine Sağlık :D

DF
ugurakay ugurakay polis bildirim gitmiyor. Gidiyor ama şöyle gidiyor: Hack yapıp police'ye geçtiğimde gidiyor ama geçmediğimde gitmiyor. Yani hacker kişi hack yaptıktan sonra mesleğini police yaparsa polislere gidiyor .Diğer türlü normal hack yapıldığında gitmiyor.

DF
@ugurkay bu bildirim gelmiyor ne yapmamız lazım

DF
Güncelleyip paylaşacağım denemeden atmıştım dostlar :D

DF
Paylaşılandan farkı:

Polise bildirim gider
Hack için hacker tableti gerekir

scriptin çalışması için gerekli 2 scripti kurmanız gerekiyor.

*
* (server > main.lua yolunda aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz kodların başına -- koyun yorum haline getirin)
Ekli dosyayı görüntüle 1811

2 Ayarda configden true,false olarak düzenlenebilir

Teşekkürler paylaşım için kapıları açarken ki süreleri arttırma şansımız var mı?

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!