Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım GELİŞTİRİLMİŞ ANİMASYONLU TELSİZ

Bu zamana kadar deneyen herkeste çalıştığını kendi gözümle gördüm. Problemin sizden kaynaklı olduğu kesin. Hata alıyor musunuz?
Hayır herhangi bir hata yok, 3 kişi denedik biz mi beceremedik bilemedim.
İtemleri dataya ekledim sunucuya atıp start verdim. Önce üzerime pil itemi verdim sonra telsiz itemi verdim. Telsizi kullanınca herhangi bir menü çıkmadı. /telsiz komutunu filan da denedim

Hayır herhangi bir hata yok, 3 kişi denedik biz mi beceremedik bilemedim.
İtemleri dataya ekledim sunucuya atıp start verdim. Önce üzerime pil itemi verdim sonra telsiz itemi verdim. Telsizi kullanınca herhangi bir menü çıkmadı. /telsiz komutunu filan da denedim
Çok garip tokovoip aktif mi? Birde konu üzerinde yazan fizzfau-radio’yu dener misiniz?

Çok garip tokovoip aktif mi? Birde konu üzerinde yazan fizzfau-radio’yu dener misiniz?
Fizzfaur radio çalışıyor onu önceden denemiştim. Tokovoip aktif ve pasif iken de denedim. Ben içerisini kurcalayayım bi. Hiç bakmadan start verip test ettim sorunu belki çözerim.

Fizzfaur radio çalışıyor onu önceden denemiştim. Tokovoip aktif ve pasif iken de denedim. Ben içerisini kurcalayayım bi. Hiç bakmadan start verip test ettim sorunu belki çözerim.

aynı sorunu bende yaşıyorum pil yokken hata alıyorum varken de çalışmıyor bi hatada vermiyor. fiz in teslsizi sorunsuz çalışyıor. suya falan girdiğimdede bozumlma vss olmuyor.

edit// şimdi gördüm dpemotesten /e radio çekiyo bende o şekilde kayıtlı değil türkçe kullnaıyorum düzenleyip denicem

:) Gine çözüldü

Nasılmı Tam olarak düzeltemesekde şuanda atsizin yapmış olduğu yer yani Ya bizde olmayan birşeyden yada gözden kaçan ufak birşey yüzünden çalışmıyor ve burayı silersek düzeliyor.

Gerisi Sizde Hocam Sıkıntımı var küçük afacanmı var bulursunuz artık :)
@ atsizatabeg atsizatabeg

:) Gine çözüldü

Nasılmı Tam olarak düzeltemesekde şuanda atsizin yapmış olduğu yer yani Ya bizde olmayan birşeyden yada gözden kaçan ufak birşey yüzünden çalışmıyor ve burayı silersek düzeliyor.

Gerisi Sizde Hocam Sıkıntımı var küçük afacanmı var bulursunuz artık :)
@ atsizatabeg atsizatabeg
Bahsettiğiniz kısmı sildiğinizde suya girerseniz telefon ya da telsiz bozulmaz. Dileyenler bu şekilde kullanmak isterse konu üzerindeki fizzfau-radio kullanabilirler. Ben mevcut hata ile ilgili çalışıyorum. ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!