Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Geliştirici olmak

Mustafa61

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba fivem türk ailesi geçmişimde hiç yazılım bilgim yok ben olan bir sunucunun hatalarını fixlemek düzenlemek ymap yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz ne yapabilirim veya öğretebilecek birileri varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:
İnternetten araştırarak öğrenebilirsin fivemdeki nerdeyse herkes bu sayede öğrendi ymap yapmak için codewalker kullanmayı öğrenmen gerek fivem scriptleriden genellikle lua kullanılıyor burası luanın kendi sitesi biraz ingilizcen varsa öğrenebilirsin
ben sıfırdan yapmak istemiyorum sadece hataları fixlemek onun için çok fazla yazılım bilmeye gerek varmı

İnternetten beleş bir paket bulup local host üzerinde hata bugı fixlemekle başla. Ymap için code walker öğren. Bunlar en basitleridir ama benim sana önerim her türlü bir kodlama dili öğrenmen. Böylelikle şimdilik en azından sıfırdan yazamasanda kodları okuya bilir olursun.

İnternetten beleş bir paket bulup local host üzerinde hata bugı fixlemekle başla. Ymap için code walker öğren. Bunlar en basitleridir ama benim sana önerim her türlü bir kodlama dili öğrenmen. Böylelikle şimdilik en azından sıfırdan yazamasanda kodları okuya bilir olursun.
nasıl fixleyebilirim ve fps optimasyonu yaparım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!