Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Geliştirici Hizmeti

lildopeee

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
lil.dopeee#9999
İsmim : Ali
Yaşım : 16
Platform Üzerindeki Geliştirici Sürem : 1.5 yıl sanırım
Aktiflik Sürem : sosyal hayatına önem veren biriyim dolayısıyla günde en fazla 4 saat gibi bir süre

Bildiğim Yazılım Dilleri : LUA, C#, HTML, CSS, C++, BATCH Programming
(dilden saymamak lazım), çok düşük düzey javascript

Referans Sayım :
+ 50

Sizler İçin Yapabileceklerim : Sunucunuzun ihtiyaç duyduğu çoğu şeyi yapabileceğimi düşünüyorum.

fivem platformunda şu dilleri biliyorum diye atıp tutan insanlar gibi yapmak yerine bildiğime dair örnekler göstermek isterim ;

C# :
- (6 saatte c# ile yaptığım bir oyun yazdığım bütün assetleri paylaşmayı düşünüyorum)

HTML - CSS : (geliştiriciler için tüm kaynakları sıfırdan yazılmış bir web sitesi yakında paylaşmayı düşünüyorum)

CSS :

LUA - C++ : (herhangi bir platformda daha önce eşi benzeri yapılmamış bir koruma sistemi)

LUA : (FiveM platformu üzerinde eklenti olarak sadece LUA ile yapılan ilk ve tek otomatik restart sistemi)

LUA : , Script - "dope-lamarsjob" Sunucunuz İçin İllegal Görev Sistemi | CO-OP / SOLO | GTAMP Tarzı Kaynak

Kitlelere hizmet etmeyi seven bir insan değilim dolayısıyla paylaşmadığım / tanıtmadığım birçok eklentim mevcut.

iletişim : lil.dopeee#8337

Son düzenleme:
Merhaba lildopeee lildopeee ,

Konudan alaksız söylemek istiyorum ki 16 yaşında bunları yapabiliyor olman gayet güzel, başarılarının devamını dilerim.

Yazılım son sınıf öğrencisi olarak bi tavsiye vermem gerekirse ilerde sana çok güzel paralar kazandırıcak olan react öğrenmeni tavsiye ederim çünkü lua ileride nerdeyse hiç işine yaramıycak. Tekrardan yolun açık olsun umarım başarılı olursun.

İyi forumlar dilerim.

Merhaba lildopeee lildopeee ,

Konudan alaksız söylemek istiyorum ki 16 yaşında bunları yapabiliyor olman gayet güzel, başarılarının devamını dilerim.

Yazılım son sınıf öğrencisi olarak bi tavsiye vermem gerekirse ilerde sana çok güzel paralar kazandırıcak olan react öğrenmeni tavsiye ederim çünkü lua ileride nerdeyse hiç işine yaramıycak. Tekrardan yolun açık olsun umarım başarılı olursun.

İyi forumlar dilerim.
tavsiyelerin için teşekkür ederim

referanslarım artmıştır. Güncel

referanslarım artmıştır

+rep Başarılar

Hizmet tekrardan aktif edilmitşir.(sayıyı kısıtlı tutuyorum)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!