Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı gcphone sarı sayfa açınca error veriyor

Lungs54

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar gcphone sarı sayfa açınca error veriyor nasıl düzeltebilirm? Benim ilanlarım kısmı gözüküyor fakat ana sayfa gözükmüyor

Ekli dosyalar

• sorun3.PNG
    sorun3.PNG
    127.9 KB · Görüntüleme: 13
sarı sayflaların sqlini düzgün şekilde okuttunmu birom

sarı sayflaların sqlini düzgün şekilde okuttunmu birom
aslında ben telefon scriptini bir paketin içinden aldım ve crew.sql diye bir dosya vardı ordada sarı sayfa filan birşey yoktu bende paketin datasından telefonla ilgili olan herşeyi aldım yellowpages_post dahil

Sorun iki ayri collate i karsilastirmak istemenden dolayi kaynaklaniyor.
Yani en basit sekilde anlatmam gerekirse sql de biri ingilizce digeri Türkce iki seyi karsilastirip bunlar ayni mi diye baktiriyorsun.
En basit çözümü database inin hangi collation da oldugunu bul, daha sonra hangi table ayni collation i kullanmiyor onu bul (twitter_accounts, yellowpages_posts).
Daha sonra ufak bir sql koduyla collation i database deki collation a degistir:

Misal database in utf8mb4_general_ci ise ve twitter_accounts un collation i utf8mb4_unicode_ci ise o zaman yapacagimiz:

Kod:
ALTER TABLE twitter_accounts CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci;

Konuyu beklemeye aldım, sorun çözüme ulaşırsa tekrardan dönüş sağlarsanız sevinirim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!