Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Gcphone Herkesin Sesini Duyma Sorunu

severus07

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, birini aradığında ve karşıdaki açtığında telefondan o an sunucudaki herkesin sesini duymaya başlıyorsun ve ne karşıdakinin sesi sana geliyor ne senin sesin karşıya geliyor. Bu sorunun temeli neye dayanıyor ve nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz? Birkaç yerde daha bu sorunu gördüm ama çözüm hakkında birşey yazılmamış. Yardımcı olabilirseniz forumdaki birçok arkadaşa daha yardımı dokunacaktır.

DF
WEB RTC kullaniyor musun kullanmiyor musun ? Bazilari vMenu voice ayari yapildiginda cozuldugunu belirtmisti fakat tam bir bilgim yok tam bir bilgisi olan biri gelene kadar bunlari bi kontrol et

DF
WEB RTC kullaniyor musun kullanmiyor musun ? Bazilari vMenu voice ayari yapildiginda cozuldugunu belirtmisti fakat tam bir bilgim yok tam bir bilgisi olan biri gelene kadar bunlari bi kontrol et
hocam bu web rtc olayını açılmış başka bir postta daha görmüştüm, şuanki elindeki scriptte hangisinin kullanıldığına nereden bakabilirim ve vMenu voice ayarlarını nereden yapabilirim? Şuan zaten vMenumde problem var direk güncel halini indirip güncellemeyi düşünüyorum fakat yeni vMenude biri konuştuğunda herkes duyuyor, yukarıda current talking yazıyor. Bunu vMenu ses ayarlarını bozmadan nasıl devredışı bırakabilirim?

DF
Konu taşınmıştır.Lütfen açtığın konunun yerlerine dikkat et.

DF
Konu taşınmıştır.Lütfen açtığın konunun yerlerine dikkat et.
Tekink Destek - Hata çözüm bölümünde tanım olarak şu yazıyor. "Buradan Fivem'de aldığınız hatalar için teknik destek alabilirsiniz. " Ben bunu okuyunca Fivem ile alakalı sorunlar anladım, yani fivem update yapamamadır, fivem açarken error almadır vs. Ben script ile alakalı bi soru soracağım için script konusuna açtım. Eğer tek yanlış anlayan ben değilsem açıklama kısmını daha anlaşılır bir şekilde tekrar düzenlemeniz size kolaylık açısından iyi olacaktır diye düşünüyorum. Fivem script isminide fivem script paylaşım olarak değiştirebilirseniz insanlar oraya scriptlerle alakalı sorular değil sadece paylaşımların yazılacağını daha net anlayabilirler.

DF
Tekink Destek - Hata çözüm bölümünde tanım olarak şu yazıyor. "Buradan Fivem'de aldığınız hatalar için teknik destek alabilirsiniz. " Ben bunu okuyunca Fivem ile alakalı sorunlar anladım, yani fivem update yapamamadır, fivem açarken error almadır vs. Ben script ile alakalı bi soru soracağım için script konusuna açtım. Eğer tek yanlış anlayan ben değilsem açıklama kısmını daha anlaşılır bir şekilde tekrar düzenlemeniz size kolaylık açısından iyi olacaktır diye düşünüyorum. Fivem script isminide fivem script paylaşım olarak değiştirebilirseniz insanlar oraya scriptlerle alakalı sorular değil sadece paylaşımların yazılacağını daha net anlayabilirler.
Tamam çok değerli arkadaşım, ben bu konuyu nereye taşıyayım? ayrıca fivem script bölümündeki 'Örnek Konu' kısmına bakarsan, fivem script bölümünde sadece paylaşım yapılabileceğini görebilirsin.

DF
Tamam çok değerli arkadaşım, ben bu konuyu nereye taşıyayım? ayrıca fivem script bölümündeki 'Örnek Konu' kısmına bakarsan, fivem script bölümünde sadece paylaşım yapılabileceğini görebilirsin.
Neden bukadar gerginsin değerli arkadaşım ? Ben sadece bu yanlış yere yazma olayının neden yaşandığını söyledim, belki yönetimle iletişimin varsa düzenleme yapabileceğinizi düşündüm.

DF
Arkadaşlar bu konuda birşey daha sormak istiyorum. Telefonda konuşurken N bastığında bile etrafa ses gitmiyor sadece telefona gidiyor, bunu hem telefona hem dışarıya gidecek şekilde nasıl ayarlayabilirim bilgisi olan var mı?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!