Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım GCPHONE görüntülü konuşma (proxy ayarları yapılmış)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BakiTelli

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
bakitelli.com
Selamlar Biliyorum forumda paylaşıldı fakat paylaşılanın proxy ayarları yapılmadığı için çalışmıyordu proxy ayarları yapılmış bir şekilde sizlere sunuyorum.

ÖN İZLEME : TIKLA
DOWLAND : TIKLA
VT : TIKLA
DESTEK VE GERİ DÖNÜŞ : //

DENEYİP DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM BULDUĞUM YERDE HERKES ÇALIŞTIĞINDAN BAHSEDİYORDU EĞER ÇALIŞIYORSA ŞİMDİDEN İYİ KULLANIMLAR. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Discord yönlendirmesi tarafımca temizlenmiştir.

kurulumunu gösterme şansınız mevcut mu?

kurulumunu gösterme şansınız mevcut mu?
KURULUM (İNG) Installation Instructions Make sure you have yarn in your resources. Add ensure cs-video-call to your start.cfg file before ensuring your phone. Edit your phone's __resource.lua or fxmanifest.lua file and add '@cs-video-call/client/hooks/core.lua' as the last client script and '@cs-video-call/server/hooks/core.lua' as the last server script. Edit your phone's NUI file (usually index.html) and add <script type="text/javascript" src="nui://cs-video-call/client/hooks/core.js"></script> right before </body>. Check the config.lua file inside cs-video-call for further configuration and read through all options and their comments as some are very important for the setup process and adjust them to your setup and preferences. Run the command ensure cs-video-call in the server's console and wait until yarn finishes the installation. Restart your server or run the command refresh and then ensure your pho

kurulumu yaptık fakat karşı tarafın görüntüsü bize gelmiyor ve bizim görüntümüz karşıya gitmiyor

hazır gcphone atsana kanki

+rep güzel ?

+Rep Başarılarının devamını diliyorum dostum.

gcphone atsana

can someone create private video how to install it and make all settings, i downloaded this and still not working in my srerver

Selamlar Biliyorum forumda paylaşıldı fakat paylaşılanın proxy ayarları yapılmadığı için çalışmıyordu proxy ayarları yapılmış bir şekilde sizlere sunuyorum.

ÖN İZLEME : TIKLA
DOWLAND : TIKLA
VT : TIKLA
DESTEK VE GERİ DÖNÜŞ : //

DENEYİP DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM BULDUĞUM YERDE HERKES ÇALIŞTIĞINDAN BAHSEDİYORDU EĞER ÇALIŞIYORSA ŞİMDİDEN İYİ KULLANIMLAR. :)
QBUS uyumlu mudur?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu forumda satış konusu olduğundan kapatılmıştır.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!