Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Galeri patron parası

blackkhawk

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar selam, galerici /depoparası yazınca kasadaki parasını göremiyor. 0 olarak görülüyor ama kasasında para var. Bunu nasıl düzeltirim

sorun devam ediyor. Lütfen yardım edin arkadaşlar. Önceden görüyordu fakat vehicleshop değşiştikten sonra görmemeye başladı. Aynısı mekanik içinde geçerli. Bunu halledersem mekaniğide çözmüş olucam. Lütfen yardım

Komudu sadece galeride kullanırken mi sorun yaşıyorsunuz? Yoksa hiçbir meslekte çalışmıyor mu?

Şöyle ki hocam önceden galeride çalışıyordu. Galeri scriptini değiştirmek zorunda kaldım. Ondan sonra çalışmaz oldu. Çalışıyor ama parayı sıfır gösteriyor. Şuan sadece galeri ve mekanikte bu sorun var. Galeri çalıştığı zamanlar mekanik gene çalışmıyordu zaten.

Açıkçası daha önceden hiç yaşamadığım bir sorun, belki jobları societyden önce başlattığınızdan vs. olabilir. Bir deneyin olmazsa discorddan bana ulaşın. society, extended, showcommands herşeyden kaynaklanabilir diye düşünüyorum.

hocam sorunu buldum. showcommand scriptini restartlayınca mekanikte, galeride görülüyor ama sunucuyu kapatıp açınca yine kayboluyor. İlla server açıkken restartlamak gerekiyor oyun içinden. Bu niye oluyor bilgin var mı

server.cfg en altına restart esx_showcommands ekleyebilirsin bi sıkıntı çıkmaz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!